به گزارش رکنا، سرهنگ رضا محمدرضایی روز جمعه اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق مختلف شهر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری یازده شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چندین‌روزه ماموران، سرانجام سارق سابقه دار و حرفه‌ای قطعات خودرو حین سرقت در یکی از محلات دستگیر و برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات به عمل آمده پس از ارائه شواهد و مدارک موجود از سوی ماموران، به ۲۰ فقره سرقت قطعات خودرو با همکاری ۲ شریک خود اعتراف نمود.

سرهنگ محمدرضایی ادامه داد: با تلاش ماموران، ۲ همدست متهم نیز طی یک عملیات در مخفیگاه خود دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان، لوازم و تجهیزات سرقتی زیادی کشف و تحویل مالباختگان شده است.

وی اضافه کرد: به شهروندان توصیه می کنیم از پارک کردن خودروی خود درمحل های خلوت، کم نور و بدون نگهبان و دوربین مداربسته خوداری کرده و وسایل نقلیه خود را حتماً به تجهیزات ایمنی نظیر دزدگیر و سوئیچ مخفی مجهز کنند.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟