به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "حسین براری" فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: این حادثه در شهرک کرناچی کرمانشاه رخ داد و پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله ماموران کلانتری تعاون برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد پس از انتشار گاز در یک منزل مسکونی، اعضای این خانواده اقدام به روشن کردن گاز پیک نیکی کرده اند که همین باعث انفجار شده است.

سرهنگ براری تصریح کرد: بر اثر این انفجار 5 عضو خانواده از جمله پسربچه ای 9 ساله مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات درمانی لازم جهت مداوای این خانواده انجام شده است، گفت: تنها کودک 9 ساله از ناحیه ساعد دست دچار سوختگی شده که مداوای وی همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همچنین بر اثر شدت انفجار رخ داده پنجره، شیشه ها و تعدادی از لوازم منزل به همراه شیشه عقب یک دستگاه خودروی پراید که مقابل این واحد مسکونی بود پارک بود نیز تخریب و آسیب دیدند.

سرهنگ براری در پایان از شهروندان خواست تا اصول ایمنی را به درستی رعایت کنند تا اینگونه دچار جراحت و خسارت های جانی و مالی نشوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟