حجم ویدیو: 2.62M | مدت زمان ویدیو: 00:00:49

به گزارش رکنا، صحنه‌هایی از راه رفتن پسربچه چهارساله‌ای که برای اولین بار ایستادن روی پا و قدم زدن را تجربه می‌کند منتشر شده است. این کودک معصوم از بدو تولد دچار نوعی فلج مغزی بود که اندام‌های تحتانی او را تحت تأثیر قرار می‌داد و پس از پیگیری‌های فراوان والدینش برای درمان، در نهایت پزشکان او را از راه رفتن ناامید کرده‌ بودند.

همه انسان‌ها با وجود تمام نیازها و خواسته‌هایی که دارند و برای آنها تلاش می‌کنند، خوب می‌دانند که هیچ داشته‌ای برتر از سلامتی نیست. شاید این جمله در ابتدا کلیشه به نظر برسد و شاید بگوییم بسیاری از افراد هم از نعمت سلامتی برخوردارند و هم امکانات رفاهی خوبی دارند؛ درست است اما گاهی انسان در شرایطی قرار می‌گیرد که تمام خواسته‌اش در داشتن سلامتی خلاصه ‌می‌شود، همان نعمت گران اما فراوانی که شاید کمتر دیده می‌شود.

همانطور که در ادامه مشاهده می‌کنید، پسربچه‌ای در اتفاقی نادر و به خواست خداوند توانست با کمک یک واکر، روی پایش بایستد و برای اولین بار در زندگی‌اش حس راه رفتن را تجربه کند. هیجان پدر و مادرش برای این اتفاق در این ویدئو به خوبی حس می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟