به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد رازقی" در خصوص این خبر، بیان داشت: ساعت 12:30 روز جمعه نهم آبان ماه، در بزرگراه همت مسیر غرب به شرق روی پل مدرس (منطقه24) کامیونت حامل میلگرد واژگون می شود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت، بیان داشت: این کامیونت که در حال تردد در بزرگراه همت مسیر غرب به شرق روی پل مدرس بود، به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت زیاد ناگهان واژگون می شود و تمام بار آن که میلگرد بوده بر کف اتوبان می ریزد.

وی افزود: با توجه به اینکه برای جمع آوری این میلگردهای نیاز به نیرو و ماشین های سنگین بود بلافاصله از طریق مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب هماهنگی های لازم با منطقه شهرداری و عوامل آتش نشانی صورت گرفت که بلافاصله این عوامل در صحنه حاضر شدند و به منظور تسریع در روند جمع آوری میلگردها و انتقال کامیون به کنار بزرگراه، جرثقیل سنگین راهور نیز در موقعیت حاضر و نسبت به جابجایی کامیون اقدام شد .

رازقی گفت: با توجه به وقوع این حادثه که باعث ایجاد ترافیک قابل توجهی در مسیر غرب به شرق همت و سنگین شدن بار ترافیکی این محدوده شده بود با تلاش و همت کارکنان پلیس راهور فاتب این عقب افتادگی بار ترافیکی سریعا رفع شد و جریان ترافیک به حالت اولیه خود بازگشت .

رازقی از خودروهای عبوری که شاهد اینگونه حوادث هستند خواست: به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک سنگین و رسیدن به موقع نیروهای امدادی از ایستادن و تماشا کردن حادثه خودداری کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟