حجم ویدیو: 458.41K | مدت زمان ویدیو: 00:00:04

حوادث رکنا: این کارفرمای چینی که صاحب یک استودیوی عکاسی در شهر گانژو واقع در استان جیانگژی چین است به دلیل آنکه کارمندانش موفق به جذب مشتریان بیشتر نشده بودند آنها را مجبور به خوردن تخم مرغ خام با آب خیار چنبر کرد.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه است لحظه تنبیه این کارمندان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو در حالی که هر یک از آنها یک لیوان مخلوط تخم مرغ خام با آب خیار چنبر تلخ در دست دارند دیده می شوند. این ویدئو یکی از کارمندان زن را نشان می‌دهد که پس از سر کشیدن محتویات لیوان حالش بد می‌شود و روی زمین می‌افتد.

پس از انتشار گسترده این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین صاحب این استودیوی عکاسی ضمن دفاع از اقدام خود گفت که به دلیل آنکه کارمندانش نتوانسته‌اند رضایت او را در کار برآورده کنند این چنین دست به مجازات آنها زده است. هنوز پلیس Police چین واکنشی در مورد این حادثه Incident نشان نداده است.

گفتنی است ؛ این نخستین بار نیست که یک کارفرمای چینی به شکلی عجیب اقدام به مجازات کارمندانش می‌کند. پیشتر نیز اشکال مختلف تنبیه کارمندان توسط برخی کارفرمایان چینی از جمله خزیدن در خیابان، خوردن آب داخل کاسه دستشویی یا کرم زنده خبرساز شده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟