به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ محمود مالمیر سرپرست کلانتری 150 تهرانسر گفت: ساعت 6 عصر سه شنبه 12 شهریور ماه حادثه تصادف یک خودروی بنز 220 اتاق معماری مدل 70 زرد رنگ با یک خانواده به پلیس مخابره شد.

وی افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که یک پسر بچه 2 و نیم ساله روی زمین افتاده و مادربزرگ و برادر دوقلوی این بچه نیز در کنار خیابان روی زمین افتادند و این در حالی بود که یکی از ماموران در حال انجام احیا کودک 2 و نیم ساله بود که امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند.

سرهنگ مالمیر ادامه داد: امدادگران اورژانس در محل مرگ پسر 2 ونیم ساله را تایید و برادر دوقلوی و مادربزرگ را که از ناحیه صورت و پا مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

سرپرست کلانتری 150 تهرانسر گفت: تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که راننده بنز قدیمی قصد خرید خودرو را داشته و برای بررسی وقتی پشت فرمان خودرو می‌نشیند غاقل از اینکه خودرو در دنده است اقدام به روشن کردن خودرو کرده و ناگهان خودروی بنز زرد رنگ به صورت دنده عقب شروع به حرکت می کند.

وی افزود: خریدار بنز که که قادر به کنترل خودرو نبوده در نزدیکی پارک نرگس تهرانسر ابتدا با پسر بچه 2 و نیم ساله که نیکان نام دارد برخورد کرده و سپس با یک خودروی پژو تصادف و در پایان با برخورد با جدول کنار خیابان متوقف می شود.

سرهنگ مالمیر اظهار داشت: مادربزرگ در این صحنه توانسته یکی از نوه هایش را به سمت عقب بکشاند که با خودرو برخورد نکند.

وی در پایان گفت: راننده بنز به دستور مقام قضایی بازداشت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟