ورزشگاه امام علی سیرجان که میزبان بازی‌های تیم تازه لیگ برتری شده گل گهر است، در راستای آماده سازی برای مسابقات لیگ نوزدهم، مدتهاست که در حال تجهیز است.

اما ساعتی پیش حادثه‌ای در این ورزشگاه رخ داد، در حالی که چند هفته است عملیات نصب سکو‌ها در این ورزشگاه آغاز شده، امروز بخشی از این سکو‌ها که با بلوک درست شده، ریزش کرد.

هرچند خوشبختانه این حادثه منجر به آسیب دیدگی کسی نشد، اما مشخص نیست عملیات عمرانی نصب سکو در این ورزشگاه که قرار است میزبان بالاترین سطح فوتبال ایران باشد، به چه شکلی انجام شده که این حادثه را به دنبال داشته است.

ناصر گل محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان این حادثه را تأیید کرد و گفت: هم اکنون عملیات عمرانی، تجهیز و تکمیل ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان طبق توافقات صورت گرفته توسط شرکت گل گهر انجام می‌شود.

وی افزود: طبق اعلام دفتر مهندسی شرکت گل گهر، خطای انسانی دلیل این امر بوده، اما ما کارشناسان خود را فراخوانده ایم تا دلیل این امر مشخص شود.

گل محمدی افزود: طبق اعلام شرکت گل گهر بی احتیاطی یکی از کارگران و راننده بیل علت این حادثه بوده است، اما با توجه به اینکه اگر اقدامات نسنجیده و غیر کارشناسی در تجهیز و تکمیل این اماکن صورت بگیرد، ممکن است در آینده اتفاقات بدتری رخ بدهد، لذا ما تصمیم داریم موارد استاندارد‌های رعایت شده در سکو‌ها را توسط کارشناسان خود بررسی کنیم.

وی تصریح کرد: با این حال منتظر نظر کارشناسی دفتر مهندسی گل گهر در خصوص این حادثه هستیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟