بالگرد- هوایی

 

 

 

سد لتیان

سد لتیان

به گزارش رکنا،  مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران اعلام کرد که عملیات نجات دانش آموزان که دچار غرق شدگی در رودخانه خجیر شده بودند با همکاری نهادهای امدادی و نیز به کارگیری بالگرد هلال احمر در حال انجام است و این افراد در سلامت کامل هستند.

منصور درجاتی ظهر یکشنبه افزود: همه 9 دانش آموز دختر که در این حادثه در محدوده سد لتیان حضور داشتند، نجات یافته اند و نگرانی وجود ندارد.

اورژانس تهران تعداد نجات یافتگان این حادثه را 9 دانش آموز اعلام کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ادآورشد: با وجود آنکه از روزهای قبل انجام عملیات رهاسازی آب سد لتیان اعلام شده بود و در حالت آماده باش قرار داشتیم امروز با حضور ۴۰ نفر در قالب اردوی فرهنگی در محدوده مواجه شدیم.

درجاتی اظهارداشت: عملیات رهاسازی آب سد از ساعت ۹ تا ۱۰:۱۰ دقیقه انجام و در حال بازگشت بودیم که حضور این اردو به ما اطلاع‌رسانی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: 9 نفر از این تیم اردویی سوار یک قایق وارد دریاچه سد لتیان و در میانه آن متوجه سوراخ بودن قایق شدند.

وی خاطرنشان کرد: از نیروهای هلال احمر خواستیم با اعزام بالگرد خود به کمک این 9 نفر بیاید و از نیروهای محلی هم تقاضا کردیم که با توجه به گل آلود بودن دریاچه وارد محدوده نشوند.

گفتنی است، این 9نوجوان از میان دانش آموزان یک کانون فرهنگی بوده اند که برای اردوی تفریحی به منطقه خجیر رفته و سوار یک قایق شده‌اند که قایق دچار مشکل شده و 9 نفر گیر افتاده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس شیطنت های 10 دانش آموز بعد از نجات از خطر وحشتناک سد لتیان

آیا این خبر مفید بود؟