دریاها محل زندگی هزاران گونه ریز و بزرگ موجودات آبزی می باشند و با اینکه امروز در قرن 21 میلادی در حال زندگی هستیم و علیرغم پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در عرصه های مختلف، باز هم گاهی اوقات خبرهایی حاکی از کشف موجودات مختلف را در اعماق آب ها شاهد هستیم که می توانند بسیار شوکه کننده و همچنین نشان دهنده عظمت و بزرگی آب ها می باشد.

اما اخیرا زمانیکه محققان برای جستجو و بررسی اعماق آب ها رفته بودند، با صحنه ای بسیار عجیب و شوکه کننده ای روبرو شدند که شاید چنین صحنه ای را تاکنون ندیده باشیم. این تیم محقق فلوریدایی زمانیکه برای جستجو و بررسی اعماق آب ها رفتند، با صحنه ای دلخراش و عجیب خورده شدن زنده زنده یک کوسه توسط ماهی هامور روبرو شدند.

این نوع ماهی ها گاها دارای حداکثر طول 150 سانتی متری می باشند که اغلب رنگ ها تیره و قهوه ای تیره می باشد که بیشتر در عمق دریاها زندگی می کنند و این تیم فلوریدایی زمانیکه در عمق دریا در حال انجام برخی جستجوها بودند، بصورت ناگهان با ماهی هامور روبرو شدند که یک کوسه را زنده زنده در حال خوردن بود.

ادای کلی آب های ایالات متحده ( NOAA ) در مورد این تصاویر تکان دهنده این گونه گفت :" اره ماهی ها این روزها بشدت کاهش یافته اند و این نشانه ای از آسیب پذیر شدن این ماهی ها می باشد که علت اصلی مرگ آنها ممکن است به دلیل افزایش سن، بیماری و یا جراحت های مختلف باشد و این در حالی است که هامور ماهی استخوانی و کوسه ها به عنوان ماهی های غضروفی می باشند".

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟