فیلم آتش سوری بزرگ در تهران + جزییات
حجم ویدیو: 4.03M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی در گفت‌وگو با اعلام خبر حریق گسترده در یک انبار کالا در شرق تهران، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:07 صبح امروز حادثه آتش‌سوزی در یک انبار کالا در خیابان هنگام، بالاتر از خیابان سازمان آب به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی، تانکر آب و بالابر به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک مغازه بزرگ ابزار و یراق‌آلات بود و در طبقه فوقانی آن انباری 500 متری وجود داشت که اجناس در آن نگهداری می‌شد.
وی با اشاره به شدت حریق، خاطرنشان کرد: آتش از قسمت انبار آغاز شده بود و دود بسیار غلیظی از پنجره‌ها و زیر سقفهای طبقه بالایی به بیرون متصاعد می‌شد که حاکی از شعله‌ور بودن تمام قسمتهای طبقه فوقانی بود.
ملکی افزود: در مجاورت این مغازه چندین انبار و یک ساختمان مسکونی وجود داشت که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را از چند جهت آغاز کرده و از سرایت آتش به طبقه پایینی و ساختمان مجاور جلوگیری به عمل آمد.
به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این حادثه مصدوم و تلفات جانی درپی نداشت و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حریق انبار1

حریق انبار2

حریق انبار3

آیا این خبر مفید بود؟