حجم ویدیو: 3.37M | مدت زمان ویدیو: 00:00:32

در ادامه یک خودروی قرمز رنگ که در لاین سمت چپ در حال حرکت است پیش از آنکه این مرد وارد لاین دیگر شود از کنار او عبور می‌کند. گفته می‌شود این مرد در حالی دست به این اقدام احمقانه زده که راننده کامیون با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت در حال رانندگی در اتوبان بود.

این ویدئو ابتدا روز سه شنبه توسط کاربری با نام Dzhavhelo1 در توئیتر منتشر شد. انتشار این ویدئو موجب شد تا بسیاری از کاربران اقدام احمقانه و بسیار خطرناک این مرد جوان را مورد انتقاد قرار دهند. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱۵۶۰۰۰ بیننده داشته است.

برخی از کاربران با درج کامنت در قسمت پایین این ویدئو اعلام کردند که این نخستین بار نیست که این مرد ناتوان دست به چنین اقدامات خطرناکی در داخل خیابان می‌زند. یک روز پس از انتشار ویدئوی اول، ویدئوی دیگری که این مرد را به شکلی مشابه در عقب یک خودروی سواری نشان می‌داد، منتشر شد. انتشار این ویدئو‌ها موجب شد تا پلیس رانندگی کشور آفریقای جنوبی در خصوص اقدام احمقانه این مرد جوان واکنش نشان دهد. پلیس آفریقای جنوبی با هشدار به افرادی که دست به چنین مانور‌های خطرناکی در جاده‌ها و خیابان‌ها می‌زنند در بیانیه‌ای اعلام کرد: "

" در کشوری که سالیانه ۱۴۰۰۰ نفر جان خود را در اثر تصادفات جاده‌ای از دست می‌دهند چنین عملی غیرقابل قبول است. ما این رفتار خطرناک را محکوم می‌کنیم. "اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟