به گزارش رکنا، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر فروکش کردن زمین پارکینگ و افتادن خودرو در گودال، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 27 و گروه امداد و نجات 19 را ساعت 19:03 دقیقه شب گذشته به خیابان جنت آباد جنوبی، خیابان چهار باغ روانه کرد.

فروکش کف پارکینگ ساختمان مسکونی حادثه ساز شد

مجید شهرمی فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین باره گفت: با رسیدن نیروهای عملیاتی به محل حادثه مشاهده شد در قسمت پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی بر اثر فروکش کردن دهانه چاه فاضلاب که در زیر موزائیک های کف پارکینگ قرار داشت، گودالی به عمق سه متر هویدا شد.

فروکش کف پارکینگ ساختمان مسکونی حادثه ساز شد

وی اضافه کرد: به دلیل سست بودن دیواره چاه هر لحظه بر وسعت این گودال افزوده می شد به طوری که قسمت جلوی خودروی سمند و چرخ های آن به طور کامل به درون گودال فرورفته بود.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله با رعایت کامل نکات ایمنی، ابتدا با استفاده از تجهیزات نجات شامل تیفور(جرثقیل دستی) و تشک های بادی اقدام به مهار و ثابت کردن خودرو کردند و سپس با استفاده ازالوار و قرار دادن آن در زیر خودرو با رعایت نکات ایمنی این وسیله نقلیه را کاملا از گودال خارج کردند.

شهرمی با اعلام این که در این حادثه به راننده خودرو آسیبی نرسید، تاکید کرد: علت بروز این حادثه هم اکنون از طرف کارشناسان آتش نشانی منطقه دردست بررسی قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟