مارها موجودات ترسناک و وحشتناکی بوده و برای همه انسان‌ها و به ویژه کسانی که در نقاطی چون بیابان‌ها و دیگر مناطق زیست محیطی مشغول به کار هستند، بیشتر خطر آفرین به شمار می‌روند.

بارها در رسانه‌های خبری داخلی و خارجی مختلف خبر فوت کودکان و سایر افراد را بر اثر بی احتیاطی و بازی با مارها شنیده‌ایم و تصاویر دلخراش و دردناکی را درباره این قبیل حوادث Accidents تلخ در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی دیده‌ایم.

در عجیب‌ترین مورد از افرادی که مورد هدف نیش مارهای سمی قرار گرفته است، مرد جوانی با وجود اینکه بیش از دهها بار توسط مارهای سمی دچار مسمومیت و گزیدگی شده است، جان سالم به در برده و حیرت و تعجب سایرین را به دنبال داشته است.

تیم فرید مردی است که یک مار سمی طی 16 سال 160بار او را نیش زده است و این نیش زدن‌ها و گزیدگی های پی در پی باعث شده است که بدن او پاسخ ایمنی ایجاد کند و نسبت به آن مقاومت نشان می‌دهد.

به گفته کارشناسان خارجی بدن این مرد به دنبال این گزیدگی‌های، پادزهری از خود تولید کرده و از وی محافظت می‌کند بسازد که با سم مارمبارزه کند. گفتنی است تیم فرید حتی از نیش سمی ترین مارها جان سالم به در برده است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟