کدخبر: 380456 ارسال پرینت 122

حوادث رکنا: یک پناهنده سوری در شهر ماگدبورگ آلمان قربانی یک حرکت نژادپرستانه شد. او که به همراه همسر و فرزندانش در پارکی بود با حمله یک مهاجم نژادپرست آلمانی مواجه شد. مهاجم این مرد را نگاه داشت و سگ‌هایش به او حمله کردند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، یک مرد ۲۳ ساله آلمانی نژادپرست در شهر ماگدبورگ، در شرق آلمان، به یک پناهنده سوری و خانواده‌اش حمله کرده، سر او را محکم در دستانش گرفت و به سگ‌هایش فرمان حمله به این مرد را صادر کرد.
مرد مجروح که قربانی حمله این مرد و سگ‌هایش شده، اکنون در بیمارستان به سر می‌برد. پلیس Police ماگدبورگ اعلام کرده که مرد مهاجم زمانی به قربانی‌اش حمله کرد که او در حال دفاع از خانواده‌اش در برابر سگ‌ها بود.
سخنگوی پلیس شهر ماگدبورگ به خبرنگار سایت آلمانی "اشپیگل آنلاین" در این باره گفت دو سگِ مرد مهاجم از انواع سگ‌های جنگی هستند و به همین جهت بوده که قربانی، نه می‌توانسته از خود دفاع کند و نه راه فرار Escape داشته است.
سخنگوی پلیس گفته است که این مرد سوری به همراه اعضای خانواده‌اش که در میان‌شان چند کودک بوده‌اند، در یک پارک به سر می‌بردند که مرد نژادپرست به آنها توهین می‌کند و سگ‌ها را به سوی آنها کیش می‌دهد.
سخنگوی پلیس می‌گوید دلیل این برخورد را هر یک از طرفین دعوا به صورتی کاملا متفاوت بیان کرده‌اند. او اما خاطر نشان کرد که قبل از حمله سگ‌ها، مرد مهاجم به این شهروندان سوری توهین کرده است.
پلیس هر دوسگ را از مهاجم گرفته و به یک مرکز نگهداری سگ‌ها تحویل داده و مرد مهاجم نیز هنوز دستگیر نشده، زیرا دلایل کافی برای دستگیری او وجود نداشته است. گفته می‌شود که ماموران به دنبال شاهدهای بیشتری هستند.
مرد ۲۹ ساله سوری به یک بیمارستان منتقل شده و زیر نظر پزشکان است. سخنگوی پلیس هیچ اطلاعی از وضعیت سلامتی Health این مرد نداده و تنها گفته است که خطر مرگ او را تهدید نمی‌کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خطرناکترین خواستگاری توسط پسر خلافکار از سولماز 17 ساله !

خانم معلم زیبا در کلاس درس بود که پسر دانش آموز سراغش رفت! + عکس

پیام ویدئویی داعشی احمق قبل از فاجعه پاریس+عکس و فیلم

این عکس دنیا را تکان داد + تصاویر

فیلمبرداری از تجاوز 2 دوست به دختر 14 ساله در بروجن

فوری / 2 راننده از خدا بی خبر صبح امروز در مشهد اعدام شدند / در ملاعام اجرا شد + عکس

پشت صحنه مناظره‌های جنجالی 88 که بود !؟

تجربه مرگ یک دختر که زنده شد / روحم از بدن جدا شد و از سقف خانه گذشت

حمله راننده شاسی بلند با تبر به یک خانواده تهرانی در بزرگراه + عکس

چرا پدرها در خلوت بچه‌هایشان خطرناک هستند! + عکس

مرگ مهربان ترین قاتل سریالی در زندان + عکس

امیرعلی کودک گمشده پس از 3 روز پیدا شد + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها