حوادث کدخبر: 239299 ارسال پرینت 3185

رکنا: عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هیچ یک از آمارهای گزارش شده درخصوص جانباختگان ساختمان پلاسکو صحیح نیست. بررسی ها حاکی از حضور شبانه روزی تعدادی از کارگران در ساختمان بوده که به احتمال زیاد اکنون زیر آوار مانده اند.

در پی ریزش ساختمان پلاسکو و مرگ تعدادی از هموطنان و آتش نشانان فداکار، الهه راستگو عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در محل حادثه Incident ضمن عرض تسلیت به بازماندگان از مسئولین خواست علت این حادثه را به اطلاع عموم مردم برسانند.

آغاز آتش سوزی را از ساعت حدود 8 صبح عنوان کرد و اظهار داشت: بررسی های به عمل آمده حاکی از حضور شبانه روزی تعدادی از کارگران در ساختمان بوده که به احتمال زیاد اکنون زیر آوار مانده اند .

وی با اشاره به اینکه تقریبا تمامی نیروهای آتش نشانی از ساعات اولیه به محل اعزام شده اند افزود: آمارهای ارائه شده درخصوص مرگ آتش نشانان قطعی نیست چراکه تعداد دقیقی هنوز گزارش نشده است.

رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به تماس تعدادی از آتش نشانان محبوس در موتور خانه ساختمان با دیگر همکاران خود اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور نیروهای امدادی تلاش برای نجات آتش نشانان و دیگر افراد محبوس ادامه دارد.

راستگو در ادامه به تذکر مکرر آتش نشانی به مسئولین ساختمان درخصوص عدم رعایت برخی نکات ایمنی اشاره کرد و گفت: اگرچه علت اصلی حادثه هنوز مشخص نیست اما عدم رعایت نکات ایمنی و وجود حجم عظیم پارچه آتش سوزی گسترده ای را موجب شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر