پایان مزاحمت های مرد جوان برای زنان در بازار مرکزی بندر امام خمینی (ره) + جزییات

به گزارش رکنا،سرهنگ "منوچهر جوانمرد" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی ایجاد مزاحمت مکرر برای بانوان در بازار مرکزی بندر امام خمینی(ره) این شهرستان از سوی احدی از اراذل و اوباش ، با عنایت به گزارشات مردمی و اعتراض به رفتار شخص خاطی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری 13 بندر امام خمینی(ره) این شهرستان، بلافاصله پس از شناسایی متهم طی هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات پلیسی آن را در محل دستگیر کردند.

سرهنگ جوانمرد با بیان اینکه متهم پس از دستگیری و انتقال به کلانتری به عمل مجرمانه خود اقرار و اعتراف کرد، عنوان داشت: از متهم دستگیر شده یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر تصریح کرد: با بررسی های به عمل آمده از سوابق متهم، وی دارای سوابق متعددکیفری بوده و دستگیری او باعث خوشحالی بازاریان و تقدیر آنها از اقدام به موقع پلیس شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرماهشهر خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز پلیس بوده و ماموران جان برکف انتظامی بدون اغماض و مماشات با افرادی که به هر نحو و با انجام اقدامات مجرمانه و هنجارشکنانه به این امنیت خدشه وارد کنند، بصورت قانونی برخورد خواهند کرد.

 

کدخبر: 997956 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟