موبایل قاپ حرفه ای محله غیاثی زمینگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران کلانتری 114 غیاثی در حال گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی بودند که یک دستگاه موتور سیکلت با پلاک مخدوش که راکب آن در حال زاغ زنی بود را مشاهده و به صورت نامحسوس آن را زیر نظر گرفتند. 

وی گفت: مراقبت های ویژه ادامه تا اینکه متهم  موبایل شهروندی را قاپیده و  ماموران کلانتری سریعا وارد عمل شده و در یک عملیات تعقیب و گریز کوتاه با استفاده از طرح مهار پلیسی متهم را دستگیر کردند.

 این مقام انتظامی افزود: در بازرسی اولیه از متهم 2 دستگاه تلفن همراه که به تازگی سرقت کرده بود کشف و به همراه موتور سیکلت وی، به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ بهرامی خاطر نشان کرد: متهم از افراد سابقه دار بوده و به 10 فقره سرقت مشابه اعتراف که شناسایی شکات در دستور کار پلیس قرار دارد که در این خصوص پرونده تشکیل و به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ بهرامی توصیه کرد: در معابر و مکان های شلوغ هنگام مکالمه با تلفن همراه، از هندزفری استفاده کرده و همچنین در صورت استفاده از تلفن همراه در اماکن عمومی تا حد امکان نسبت به اطراف خود هوشیار باشند تا امکان سرقت تلفن همراه را به حداقل برسانند.

کدخبر: 996434 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟