فیلم صحنه سرقت های وحشت آور 2 سارق در اصفهان / پلیس در صحنه دستگیری دست به اسلحه شد + گفتگو

به گزارش رکنا، سارقانی که با موتور در اماکن عمومی به دنبال طعمه برای سرقت بودند که در آخرین سکانس سرقت های خود در اصفهان از سوی ماموران شناسایی شدند و دزدان وقتی پلیس را در یک قدمی خود دیدند پا به فرار گذاشتند و همین کافی بود تا تعقیب و گریز پلیسی کلید زده شود.

دزدان در صحنه فرار سوار بر موتور وارد کوچه یک طرفه شدند و خلاف جهت حرکت خودروها به مسیر خود ادامه دادند که ماموران در یک عملیات نفسگیر دزدان را سایه به سایه تعقیب کرد و زمانیکه سارقان وارد یک کوچه باریک و  بن بست شدند تصمیم به فرار با پای پیاده گرفتند که شلیک های هوایی پلیس کافی بود تا سارقان زمینگیر شوند.

ماموران در تحقیقات از متهمان پی بردند که سارقان که چاقو همراه داشتند در سرقت هایشان وقتی کسی در برابر زورگیری آنها مقاومت میکرد اقدام به زخمی کردن سوژه های خود می کردند.

گفتگو با متهم:

شگردتان در سرقت ها چه بود؟

با همدستم در خیابان های اصفهان پرسه می زدیم و وقتی سوژه خوبی می دیدیم اقدام به زورگیری و سرقت از آنها می کردیم.

سوژه هایتان را چطور شناسایی می کردید؟

افرادی که سرشان تو گوشی موبایل بود تا در حال صحبت با تلفن بودند.

گوشی های سرقتی را به چه قیمت می فروختید؟

هر نوع قیمتی وجود داشت از 2 میلیون تا 10 میلیون

یکی از صحنه های زورگیری مرد جوان را با چاقو هدف قرار دادی؟

 تو خیابون بودیم طعمه مان را دیدیم که درحال حرف زدن با تلفن همراه بود. از موتور پیاده شدم و در یک لحظه گوشی را قاپیدم که صاحب گوشی موبایل به دنبالم آمد و برای اینکه بتوانم از دستش فرار کنم با چاقو او را زخمی کردم و سپس سوار بر موتور همدستم پا به فرار گذاشتم.

یعنی اگر مقاومت نمی کرد با چاقو او را نمی زدی؟

نمی زدم.

پس از چند روز سرقت دستگیر شدی؟
حدود 2 یا 3 روز

چطور دستگیر شدی؟

ما درحال فرار از صحنه سرقت بودیم که وارد کوچه ای باریک و یک طرفه شدیم هیچ راهی برای فرار نبود نمی توانستیم دور بزنیم پیاده شدیم که فرار کنیم که پلیس با تیر هوایی ما را زمینگیر کرد.

مردم چه مواردی را باید رعایت کنند تا شما نتوانید از آنها سرقت کنید؟

هنگام صحبت با گوشی موبایل در خیابان مواظب اطراف خود باشند و تا جاییکه می توانند در خیابان یا مکان های عمومی گوشی موبایل به دست نگیرند و در زمان مکالمه نیز پشتشان به دیوار باشد تا گوشی آنها را نقاپند.

کدخبر: 993359 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟