با دستکاری در ارکان خودرو برخورد خواهد شد

به گذارش رکنا، رییس پلیس راهور با تاکید بر اینکه دستکاری در ارکان خودرو به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، گفت: با هرگونه تغییری برخورد خواهد شد.

سردار سیدتیمور حسینی در حاشیه جلسه ارتباط مردمی افزود: تغییر در خودرو به هیچ بهانه و عنوان پذیرفتنی نیست و برای مدل خاصی از خودروها استثنا ‌وجود ندارد.

وی به خودروهای آفرودی هم اشاره کرد و گفت: این خودروها نیز باید تابع قوانین باشد و نباید تغییری در ساختار خودرو ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: با تمامی خودروهایی که در ارکان اصلی همچون چرخ، چراغ، ارتفاع و مواردی از این دست تغییر ایجاد می کنند برخورد خواهد شد و مشمول جریمه می شوند. به گزارش خبرنگار ایرنا، مشکلات آموزشگاه‌های رانندگی به خصوص دریافت مجوز و موضوع نوع فعالیت بیشترین مراجعات را در دیدار مردمی امروز سه‌شنبه رییس پلیس راهور فراجا داشت.

سردار  حسینی  در مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ پلیس با اقشار مختلف مردم از سراسر کشور به صورت حضوری و تلفنی ارتباط برقرار کرد تا مشکلاتشان در حوزه راهنمایی و رانندگی را از نزدیک بررسی کند. اما برخلاف همیشه که موضوع جریمه و اعتراض به تخلفات بیشترین حجم از مراجعه به پلیس را داشته است، موضوعات و مشکلات حوزه آموزشگاه‌های رانندگی بیشترین مراجعه را داشت.

موضوعاتی از قبیل دریافت مجوز فعالیت و ایجاد آموزشگاه و فقدان وحدت رویه میان استانها در مواجه و نظارت بر فعالیت این مجموعه‌ها و دغدغه تعامل پلیس راهنمایی و رانندگی با این آموزشگاهها از مسائلی بود که در ارتباط مردمی بر روی رییس پلیس راهور قرار گرفت همچنین مسائل و مشکلات مربوط به شماره گذاری و پلاک به خصوص در وسائل نقلیه خودرویی و سنگین و  فرسوده از موضوعات پر متقاضی جلسه امروز بود.

مباحث فک پلاک ناشی از معاملات نادرست به خصوص معاملات وکالتی ، بی توجهی به انتقال پلاک و تغییر پلاک در هنگام فروش و مواردی از این دست بیشترین مراجعه ارتباط مردمی پلیس راهور را تشکیل می داد. علاوه بر این اعتراضات تخلفات نیز از دیگر موضوعات مراجعه به پلیس راهور بود که بیشتر موارد و مراجعان به دلیل ناآگاهی نسبت به قوانین و مقررات از جرایم خود انتقاد داشتند که همگی در لحظه رسیدگی شد

 

کدخبر: 993034 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟