وحشت اهالی یک ساختمان از آتش سوزی خودروی برلیانس در پارکینگ

به گزارش رکنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰:۰۴ بامداد امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی به آدرس میدان ساحل، خیابان نیما یوشیج به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد. 

وی با بیان اینکه بلافاصله ۴ ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک برج ۱۸ طبقه بود که ۴ طبقه منفی نیز داشت. آتش نشانان مشاهده می‌کنند که از یکی از طبقات منفی دود متساعد می‌شود. آتش نشانان با تجهیزات کامل وارد این طبقه می‌شوند و مشاهده می‌کنند در طبقه منفی دو که چندین خودرو قرار داشت. یک دستگاه خودروی برلیانس از قسمت اتاق دچار آتش سوزی شده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: تقریبا تمام اتاق شعله‌ور بود و آتش در حال سرایت به بخش موتور و سایر خودروهای پارک شده بود. عده‌ای از ساکنان این برج که احتمال می‌دادند که دود به واحدهای آن‌ها نفوذ کند با همراهی آتش نشانان به قسمت‌های امن منتقل شدند. 

وی ادامه داد: سایر افراد که مطمئن بودند که آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود با هماهنگی آتش نشانی در واحدهای خود ماندند. گروهی از آتش نشانان نیز برای اطفاء وارد طبقات منفی شدند. خوشبختانه به سرعت آتش خاموش شد و از سرایت آن به سایر خودروها و بخش‌های دیگر مجتمع جلوگیری شد.

کدخبر: 983183 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟