کشف 15 میلیارد اموال سرقتی در خانه دزدان جنوب تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدقاسم طرهانی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: در سومین روز از فروردین ماه 1403 یکی از شهروندان ساکن محدوده باقرشهر به کلانتری 175 مراجعه و ضمن طرح شکایتی عنوان داشت که از منزلش سرقت شده است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم های زبده ای از ماموران تجسس کلانتری تشکیل و در پی سرنخی هایی برای شناسایی سارق، اقدامات خود را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به شگرد سارق یا سارقان و مراجعه به بانک مشخصات سارقان سابقه دار مشخص شد که در این سرقت دو سارق سابقه دار دست داشته که به تازگی از زندان آزاد شده و دارای سوابق کیفری دیگری نیز هستند.

سرهنگ طرهانی اظهار داشت: اقدامات ماموران پلیس در کمتر از 24 ساعت نتیجه داد و مشخصات و مخفیگاه سارقان شناسایی شده و در یک عملیات ضربتی هر دو را دستگیر کردند.فرمانده انتظامی شهرستان ری، بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان همه اموال مالباخته به ارزش 15 میلیارد ریال، کشف و پس از صورتجلسه به وی مسترد شد.

سرهنگ طرهانی در پایان، بااشاره به انتقال متهمان به زندان بر اساس دستور مرجع قضائی، گفت: با توجه به ایام تعطیلات و آغاز سفرهای نوروزی، شهروندان به خاطر داشته باشند پیش از حرکت، تجهیزات ایمنی مناسبی برای منازل و اماکن خصوصی خود تهیه و استفاده کنند تا فرصت از سارقان گرفته شود.

کدخبر: 982971 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟