این 2 خواهر تهرانی بی زحمت میلیاردر شدند / نه ارث بود نه وام

به گزارش رکنا، سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در یک عملیات پلیسی اعضای 2 باند سارقان منزل شناسایی و دستگیر شدند گفت: با دریافت چندین پرونده سرقت از منزل و پالایش تصاویر به دست آمده از صحنه های سرقت، یکی از سارقان حرفه ای که با همکاری همدستش به شیوه های مختلف از منازل مسکونی در سطح شهر تهران سرقت می کرد شناسایی شد.

وی افزود: در اقدامات پلیسی به دست آمد، متهم اصلی پرونده پس از ارتکاب سرقت اموال مسروقه را به فروش رسانده و وجوه دریافتی را به حساب 2 خواهر خود واریز کرده است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان حاکی از آن بود متهم اصلی پرونده با واریزی وجوه اموال مسروقه به حساب خواهران خود،  تعداد املاک به نام خواهران خود خریده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: با شناسایی آخرین مخفیگاه سارق حرفه ای، متهم به همراه دو خواهرش، دستگیر و به مقر پلیس آگاهی تهران  انتقال یافت.

این مقام ارشد انتظامی توضیح داد:  متهم در پلیس آگاهی به 25 فقره سرقت با همکاری همدستش اعتراف و در ادامه بررسی کارآگاهان نشان از این داشت متهم دوم پرونده پس از دستگیری همدستش به سرقت از منازل با همکاری سایر سارقان پرداخته است و همین سرنخ کافی بود تا اعضای باند دوم سارقان منزل شهر تهران نیز شناسایی شوند.

سردار ولی پور گودرزی گفت: پس از هماهنگی های قضائی متهم متواری دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی به 60 فقره سرقت پس از دستگیری همدستش و خواهران وی با همکاری اعضای باند دوم، اقرار کرد.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد تاکنون 40 فقره از محل های سرقت شناسایی شده است و دستگیری 3 متهم متواری اعضای باند دوم کماکان ادامه دارد.

کدخبر: 940846 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟