نخل 300 ساله کوشک اردستان اصفهان در آتش سوخت / دو آتش افروز دستگیر شدند + تصاویر

به گزارش رکنا، سرهنگ مصطفی صادق‌زاده در اردستان ضمن اشاره به هتک حرمت نخل محله کوشک اردستان اظهار داشت: در پی اعلام آتش سوزی عمدی نخل محله کوشک اردستان و اهانت به مقدسات و اعتقادات مردم که موجب جریحه‌دار شدن دل عزاداران حسینی شد، فرماندهی و کارکنان انتظامی شهرستان اردستان را بر آن داشت که تا دستگیری عاملان این حریق، لحظه‌ای آرام نگیرند.

وی از دستگیری دو نفر از محلات نظم و امنیت و عاملان حریق عموی نخل محله کوشک اردستان خبر داد و افزود: در این راستا مأموران پلیس شهرستان با هوشیاری کامل در کمتر از پنج ساعت، دو نفر متهم را شناسایی و دستگیر کنند و به یگان انتظامی انتقال دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان خاطرنشان کرد: متهمان با توجه به شواهد و دلایل موجود به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را از  ارتکاب جرم٬ اختلاف با مسئولان هیئت مذهبی اعلام کردند که برای تعیین تکلیف تحویل مقام‌های قضایی این شهرستان شدند.

صادق‌زاده تاکید کرد: پلیس با به‌کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات با مخلان نظم و امنیت جامعه بدون هیچ گونه اغماض قاطعانه برخورد خواهد کرد و در راستای برقراری امنیت در جامعه از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید.

آتش زدن نخل

نخل عزاداری محله کوشک اردستان در استان اصفهان که قدمت آن را حدود ۳۰۰ سال عنوان می‌کنند در آتش سوخت.

کدخبر: 911774 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟