آتش سوزی بزرگ در اصفهان + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 0.99M | مدت زمان ویدیو: 00:00:17

به گزارش رکنا ،مدیر مدیریت بحران استانداری با بیان اینکه ظهر امروز (هفتم تیر)، خبر آتش سوزی در انبار عمومی یکی از کارخانه‌های مورچه خورت به سامانه ۱۲۵ اعلام شد، گفت: به دنبال این گزارش، ۲۲ گروه آتش نشانی از شاهین شهر، اصفهان، گز، شهرک‌های صنعتی جی و مورچه خورت، دهق، پالایشگاه و پتروشیمی و شهرک انرژی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام و بعد از تلاش بیش از سه ساعته، آن را خاموش کردند.

شیشه فروش با اشاره اینکه آتش به سوله ۵ هزار متری این کارخانه خسارت زده است، افزود: آتش نشانان از سرایت آتش به سایر نقاط کارخانه جلوگیری کردند.

آتش‌سوزی کارخانه اسنوا در اصفهان و حریق گسترده در شرکت هایرپلاست گروه صنعتی انتخاب (اسنوا)، تاکنون ۲۴ نفر را به علت دودزدگی و گازگرفتگی و چند نفر دیگر را به دلیل سوختگی و مصدومیت راهی مراکز درمانی کرده است. حادثه آتش‌سوزی کارخانه اسنوا در اصفهان، ساعت ۱۳ و ۱۴ دقیقه ظهر روز چهارشنبه «۷ تیر ماه ۱۴۰۲» در شرکت هایرپلاست در شهرک صنعتی مورچه خورت رخ داده است.

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۲۲ تیم آتشنشانی از شهرداری‌های شاهین شهر، اصفهان، گز و شهرهای اطراف به همراه عوامل آتشنشانی شهرک‌های صنعتی جی، مورچه خورت، شهرک بزرگ و دهق و نیز آتشنشانی پالایشگاه و پتروشیمی و شهرک انرژی به محل اعزام شده بودند و با تجهیزات و خودروهای آتشنشانی و آبرسان در انجام عملیات اطفای حریق مشارکت داشتند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه مدیریت بحران شهرستان شاهین شهر با محوریت فرمانداری و اعزام عوامل امدادی و آتش‌نشانی، تیم‌های فوریت‌های پزشکی و آمبولانس نیروی انتظامی در محل حضور یافتند، افزود: این حادثه خوشبختانه خسارات جانی نداشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: سوله شرکت هایرپلاست به مساحت پنج هزار متر مربع در اثر این حادثه به همراه قطعات و مواد اولیه موجود خسارت دیده و علت حادثه توسط تیم ایمنی و آتشنشانی در دست بررسی است.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، خللی در روند تولیدات شرکت ایجاد نشده است و تعدادی از تیم‌های آتشنشانی برای لکه گیری حریق‌های جزئی و خفته و ایمن سازی کامل محل مستقر شدند.​

آتش سوزی کارخانه اسنوا

 

آتش سوزی کارخانه اسنوا

 

آتش سوزی کارخانه اسنوا

 

آتش سوزی کارخانه اسنوا

آتش سوزی کارخانه اسنوا

 

آتش سوزی کارخانه اسنوا

کدخبر: 904632 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟