قتل خونین در درگیری 3 دوست در کردستان

به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالله فاتحی، از بازداشت قاتل و همدست وی با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

وی در تشریح این واقعه گفت: با اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی از محلات شهرستان دهگلان بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان افزود: مأموران در بررسی صحنه دریافتند که 3 نفر به دلیل اختلافات شخصی با همدیگر درگیر شدند که یکی از آنان به دلیل اصابت سلاح سرد مجروح و به بیمارستان منتقل شده که متهم و همدستش با دیدن این وضعیت از صحنه جرم متواری می‌شوند.

وی تصریح کرد: مقتول توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده که پس از تلاش‌های بی‌وقفه تیم پزشکی به علت شدت جراحات وارده متاسفانه فوت کرد.

فاتحی بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس شهرستان دهگلان قرار گرفته و تلاش در خصوص بازداشت متهمان آغاز شده  که در این راستا مأموران با استفاده از اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی قاتل و همدستش را در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی گفت: قاتل در اظهارات خود به جرم مرتکب شده اعتراف کرده و اذعان داشته که علت وقوع این قتل اختلافات شخصی و قبلی با مقتول است.

فاتحی عنوان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قانونی تحویل داده شد.

کدخبر: 888498
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟