بازداشت دزدان خودروها در شهرری

به گزارش گروه حوادث رکنا؛ سرهنگ حسینعلی ابن علی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع سرقت های سریالی داخل خودرو در شهرری ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 172 حرم حضرت عبدالعظیم ع با گشت زنی های شبانه روزی، انجام تحقیقات میدانی از مناطق وقوع جرم و کنترل و رصد سارقان سابقه دار موفق به شناسایی 2 تن از متهمان سابقه دار شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد ماموران حین گشت زنی، افرادی با مشخصات مورد نظر که در حال پرسه زدن در اطراف خودروهای پارک شده بودند را مشاهده و طی یک اقدامی غافلگیرانه نامبردگان را دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل و طی بازرسی از آنان تعدای از انواع جک های خودرو،چند کلاف سیم مسروقه ، ضبط و باند خودرو، 2دستگاه موبایل مسروقه، 3 عدد سوئیچ خودروی پراید کشف و ضبط شد.

سرپرست انتظامی شهرستان ری بیان داشت: متهمان در ابتدا منکر هر گونه جرمی شدند اما در بازجویی های تکمیلی ماموران به جرم خود مبنی بر 5فقره سرقت داخل خودرو در مناطقی از " ری" اعتراف کردند

سرهنگ ابن علی در پایان ضمن هشدار به شهروندان، خاطرنشان کرد: در جهت پیشگیری از سرقت به توصیه و هشدارهای پلیسی توجه داشته و در صورت اطلاع از هر گونه سرقت و یا ترددهای افراد مشکوک و ناشناس مراتب را سریعاً با شماره تلفن فوریت های پلیسی110 اعلام کنند.

کدخبر: 878471
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟