بازداشت 4 شکارچی خطرناک مسافران در آذربایجان شرقی / پلیس فاش کرد

به گزارش رکنا از هشترود؛ سرهنگ "ابراهیم محمودی"  در تشریح این خبر بیان داشت: با توجه به وصول چند فقره پرونده زورگیری با تهدید، به لحاظ حساسیت بزه ارتکابی مجرمین رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی و پایش اطلاعات موجود در صحنه های وقوع جرم و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی هویت و محل اختفای متهمان را شناسایی و 4 نفر از  آنان در عملیات های جداگانه در مخفیگاهشان در تبریز توسط پلیس دستگیر و جهت انجام تحقیقات به مقر پلیس آگاهی دلالت شدند.

سرهنگ " محمودی "در ادامه بیان داشت: در تحقیقات انجام شده متهمان به 9 فقره پرونده سرقت به عنف به ارزش بیش از 2 میلیارد ریال اعتراف و با انجام تحقیقات تکمیلی متهمین جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به شیوه و شگرد سارقان که با خودروهای مختلف از قبیل پراید ، سمند و پژو 206 در پوشش مسافرکشی اقدام به سرقت اموال با ارزش مسافران می کردند، از شهروندان در خواست کرد: به منظور تأمین امنیت جانی و مالی خود در تردد و جابجایی از خودروهای مسافرکش عمومی و تاکسی استفاده نمایند و هرگونه موارد مشکوک را با تماس 110 به پلیس اطلاع دهند.

اسماعیل رحیمی / هشترود 

 

کدخبر: 878411
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟