آخرین جزییات از انفجار مرگبار یک ساختمان در پارک وی / 4 تن زنده زنده سوختند + فیلم
حجم ویدیو: 44.25M | مدت زمان ویدیو: 00:02:38

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، صبح امروز بر اثر انفجار یک کپسول گاز در یک ساختمان نیمه‌کاره در پارک‌وی تهران، 4 نفر  از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست داده اند. این افراد حدود 30 سال داشته اند و اهل آشخانه خراسان شمالی بوده اند.

طبق گزارش اولیه اورژانس نوع حادثه حریق  کارگاه بوده است و آدرس آن در خیابان ولیعصر بالاتر از پارک وی نبش خیابان خالقی بوده است. این حادثه تا کنون 4 فوتی داشته است و 6 نفر به بیمارستان مطهری انتقال داده شده اند.

در این کارگاه ساختمانی 80 نفر مشغول به کار هستند که 10 نفر از آنها شب ها ساکن آنجا بوده اند.

گفتنی است که نام دو تن از افراد فوتی احمد و شهرام بوده است.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره وقوع آتش سوزی در پارک وی در گفت‌وگو با خبرنگار رکنا گفت: ساعت ۷:۳۸ صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران یک مورد حریق در یک ساختمان در خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی اعلام شد و سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

آتش سوزی

وی افزود: آتش نشانان مشاهده کردند که در یک پروژه ساختمانی که پنج طبقه آن زیر زمین بود، در طبقه منفی دو که محل اسکان کارگران بود، کف و قسمت سقف آن دچار حریق شده بود و در جایی که حریق رخ داده بود دو سیلندر گاز وجود داشت.

آتش سوزی1

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به حضور ۱۰ نفر از کارگران در محل حادثه خاطرنشان کرد: در لحظات اولیه چند نفری که دچار سوختگی شدید شده بودند، خارج شده بودند و همکاران همزمان با اطفا حریق تلاش کردند تا افراد محبوس را خارج کنند و چهار نفر به گفته کارگران در داخل محبوس شده بودند و زمانی که همکاران به این چهار نفر رسیدند، با وضعیت کاملاً سوخته آن‌ها مواجه شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: به تأیید عوامل اورژانس این افراد به دلیل شدت سوختگی در لحظات اولیه جان خود را از دست دادند. آتش خیلی سریع خاموش شد و مصدومان تحویل عوامل اورژانس شدند.

کدخبر: 869481
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟