کشف محموله سنگین اسلحه در غرب کشور / قاچاقچیان اسلحه از مرز گریختند

به گزارش رکنا؛ سردار احمدعلی گودرزی گفت: مرزبانان هنگ مرزی پاوه در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات ، با اشراف و تسلط اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود محموله سنگین سلاح به داخل کشور مطلع شدند.

این مقام ارشد مرز بانی افزود: مرزبانان با استقرار در نوار مرزی و استفاده از تجهیزات هوشمند، قاچاقچیان را قبل از ورود به حریم مرزی کشور مشاهده و توانستند در درگیری مسلحانه آن‌ها را زمین گیر و محموله سنگین سلاح را کشف کنند.

سردار گودرزی با بیان اینکه از قاچاقچیان ۱۷ قبضه سلاح کلت و ۳۴ تیغه خشاب مربوطه کشف شده است، تصریح کرد: در این عملیات، قاچاقچیان تاب مقاومت در برابر تاکتیک‌های رزمی و آتش مرزبانان را نداشته و با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه به سمت خاک کشور مقابل متواری شدند که تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان در حراست از مرز‌های ایران اسلامی اظهار داشت: امروز مرزبانان بیش از گذشته برای حفظ و حراست از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهند کرد و با هرگونه اعمال سودجویانه و خرابکارانه در نوار مرزی قاطعانه برخورد خواهند کرد.

کدخبر: 825441 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟