طلافروشی های محله پاسداران از مرد بدل انداز رو دست خوردند + جزییات

به گزارش رکنا، سرهنگ امیر هوشنگ امیری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: پیرو اخبار واصله مبنی بر یک فقره  بدل اندازی به یکی از طلافروشی ها در محدوده حوزه استحفاظی کلانتری 102 پاسداران، شناسایی و دستگیری این فرد کلاهبردار در دستور کار تیم عملیات کلانتری قرار گرفت.

وی بیان کرد: با  بررسی این کلاهبرداری مشخص گردید فردی حدودا40 ساله برای فروش یک عدد شمس طلا به طلافروشی مراجعه که با فریب متصدی مغازه یک عدد شمش تقلبی با روکش طلا را به وی فروخته و پس از دریافت وجه از محل خارج شده است  که عوامل تجسس کلانتری با رصد دوربین های مداربسته واحد صنفی و اقدامات فنی پلیسی، هویت متهم  را شناسایی و مشخص شد که متهم حرفه ای و سابقه دار می باشد. 

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: ماموران با شیوه های نوین پلیسی مخفیگاه متهم را کشف نموده و پس از اخذ دستور قضایی وارد مخفیگاه شده و موفق به دستگیری متهم و کشف حدود نیم کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک مقداری طلاهای بدلی که برای فروش به واحدهای صنفی آماده نموده بود کشف شد. 

سرهنگ امیری با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت در پایان خاطر نشان کرد:  تاکنون 2نفر از شکات شناسایی که از این شکات 7میلیارد ریال به این شیوه کلاهبرداری شده و تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم و شناسایی مالباختگان و شکات دیگر در دستور کار پلیس قرار گرفت.

کدخبر: 1015597 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟