واکنش عجیب ترامپ به ترور فخری‌زاده

به گزارش رکنا ، استاد آمریکایی در توئیتی کنایه‌آمیز واکنش ترامپ به ترور فخری‌زاده را نشانی از تعهد او به نظام مبتنی بر قانون دانست.

استفان والت در پیامی کنایه‌آمیز در حساب توئیتری خود آورد: بایدن در ماه مارس (در یادداشتی) در فارن افرز ترور (سردار) سلیمانی از سوی ترامپ تشدید احتمال شکل گیری یک چرخه دائمی خشونت را باعث می‌شود. واکنش او به ترور یک دانشمند هسته‌ای ایرانی چیز‌های زیادی را در مورد تعهد واقعی او به نظم مبتنی بر قوانین به ما می‌گوید.

دونالد ترامپ، که ترور سردار سلیمانی را در کارنامه ننگین خود دارد، روز گذشته توییت یک کاربر صهیونیست به نام یوسی ملمن درباره ترور دانشمند ایرانی را بازنشر کرد. ملمن در این پیام نوشت: محسن فخری زاده در دماوند، در شمال تهران ترور شد. او مسئول برنامه نظامی مخفیانه ایران بوده و سال‌ها سازمان جاسوسی موساد به دنبال او بود. ترور وی بار روانی سنگین و خلاء شدیدی برای ایران خواهد بود.

عناصر تروریست وابسته به رژیم صهیونیستی روز گذشته در اقدامی ناجوانمردانه رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران را هدف قرار دادند و او را به شهادت رساندند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟