هشدارهای نگران کننده برادرزاده ترامپ درباره عمویش / ترامپ تحمل شکست ندارد

مری ترامپ برادرزاده رئیس‌جمهور امریکا با اعلام این که عمویش هیچوقت با بازنده بودن کنار نمی‌آید، پیش‌بینی کرد ماه‌های بسیاری خطرناکی پیش روی امریکا قرار دارد.

به گزارش «میرور»، او اظهارات ترامپ در کاخ سفید را که روند انتخابات را فاسد توصیف کرد و ادعاهایی را که درباره تقلب در انتخابات با هدف دزدیدن آن عنوان کرد، «ناپسند» خواند.

مری ترامپ در مصاحبه با شبکه «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» از مقامات جمهوری‌خواه خواست وارد عمل شوند و ترامپ را متوقف کنند. وی گفت: دونالد هرگز قبلاً در چنین موقعیتی قرار نداشته است. او ناامید است و از طریق قانونی هیچ کاری نمی‌تواند بکند، فقط می‌تواند عاجزانه به تماشا بنشیند.وی افزود: فکر می‌کنم بر اساس چیزی که او (ترامپ) گفت، کاملاً مشخص است قرار است در چه وضعیتی باشیم، اگر رهبری جمهوری‌خواهان همچنان کاری انجام ندهد. این فقط دونالدی نبود که مبهم حرف می‌زند یا دروغ می‌گوید، دونالدی بود که درباره کودتای نافرجام صحبت می‌کرد.

ترامپ عاجز شده است / او قابل کنترل نیست

مری ترامپ گفت: رهبر یک کشور عاجزانه در حال تلاش برای زیر سوال بردن یک انتخابات است. این ناپسند است و کسی باید وارد عمل شود و او را متوقف کند.

وقتی درباره حال کنونی ترامپ از او سوال شد، گفت فکر می‌کند عمویش درحال‌حاضر عصبانیتی غیرقابل کنترل دارد.

این عضو خانواده ترامپ در پاسخ به سوالی درباره زندگی رئیس‌جمهور امریکا بعد از بازنده شدن و کنار آمدن او با این حس که از سوی مردم امریکا اخراج شده و بازنده لقب گرفته گفت چیزی که حس باخت او را تشدید می‌کند، این واقعیت است که به نظر می‌رسد، جمهوری‌خواهان اکثریت سنا را حفظ خواهند کرد و کرسی‌هایی در مجلس نمایندگان به‌دست آورده‌اند، بنابراین نمی‌تواند حس دیگری جز رانده شدن داشته باشد.

ماه های خطرناکی پیش رو داریم

وی هشدار داد: او نمی‌تواند با این مسئله کنار بیاید و به همین خاطر ماه‌های خطرناکی پیش رو قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟