به گزارش رکنا، در ادامه ترور ‌های مشکوک در عراق ، رسانه‌های خبری از ترور «حقی اسماعیل عزاوی» در بغداد خبر دادند. رسانه‌های عراقی درباره هویت این شخص توضیحی ارائه نکرده‌اند.

اخبار بین الملل- روز جمعه نیز شماری افراد ناشناس در حمله‌ای تروریستی در بغداد با حمله به خودروی یکی از فرزندان قاضی جعفر الموسوی، از رهبران جریان صدر، با شلیک ۱۴ گلوله، او را زخمی کردند.

پنجشنبه هفته گذشته نیز شماری افراد در عراق، نوجوان ۱۶ ساله‌ای را در جنایتی هولناک در میدان الوثبة بغداد به ضرب چاقو کشته و جسد وی را به تیر چراغ برق آویزان کردند.

از زمان آغاز تظاهرات تاکنون تحرکات مشکوکی از سوی برخی افراد ناشناس مشاهده شده است.

از آغاز ماه اکتبر شهر‌های عراق شاهد برخی ناآرامی‌ها بودند که از همان ابتدای این ناآرامی‌ها، تحرکات مشکوکی از سوی برخی گروه‌ها و عوامل ناشناس در جریان بوده است.

دولت بغداد از زمان آغاز تظاهرات در این کشور تاکنون همواره بر حق معترضان برای برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز تاکید کرده، اما به طور همزمان درباره هرگونه خشونت هشدار داده است.

دولت عراق و سیستم قضایی این کشور بار‌ها هشدار داده‌اند که با هرگونه خشونت و اقدام مشکوک در این تظاهرات برخورد خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟