آنچه که بازنشستگان باید درباره ETF بدانند

به گزارش رکنا، برنامه زنده صندوق بازنشستگی کشوری در شبکه اجتماعی اینستاگرام این هفته میزبان محمود طهماسبی پور مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی است تا به پرسش‌ها و مسائل مطرح شده از سوی بازنشستگان کشوری درباره سهام "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت" پاسخ دهد.

قرار است این برنامه زنده روز دوشنبه ۶ مردادماه ۹۹ ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح در صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https: //www.instagram.com/cspfnews اجرا شود.

پیش از این بازنشستگان و وظیفه‌بگیرانی که از تسهیلات یک میلیون تومانی خرید سهام ETF مالی یکم دولت و همچنین پیش ثبت نام تسهیلات یک میلیون تومانی صندوق مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کرده بودند، درباره آخرین وضعیت این دو طرح و همچنین چگونگی خرید و فروش سهام و ارزش آن سوالات مختلفی در فضای مجازی طرح کردند، که در این برنامه به آنها پاسخ داده خواهد شد.

برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری هر دو هفته یکبار میزبان یکی از متخصصان و کارشناسان کشور است تا درباره محورهای مختلف حوزه سلامت همچون ورزش، تغذیه، بیماری‌های سالمندی، سالمندی شاد و غیره به ارائه مطالب آموزشی بپردازند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟