پست اینستاگرامی محمدرضا هاشمیان پس از نامه ولایتی

محمدرضا هاشمیان پزشک فوق تخصص بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری است. هاشمیان در ماه های اخیر انتقادات زیادی را به وزارت بهداشت درباره مدیریت کرونا وارد کرده است. هاشمیان هفته گذشته نیز در گفت و گو با رکنا ضمن انتشار فیلمی درباره آسیب های ناشی از قطعی برق در بیمارستان ها از این مساله انتقاد کرد. هاشمیان پس از آن در یک لایو اینستاگرامی اظهارات تندی را علیه وزیر بهداشت مطرح کرد و تاکید داشت که سعید نمکی باید محاکمه شود. پس از آن علی اکبر ولایتی، رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با ارسال نامه ای به صورت جدی به هاشمیان تذکر داد.

به گزارش رکنا، اتفاق روزهای اخیر باعث ایجاد حواشی زیادی در فضای مجازی درباره محمدرضا هاشمیان شد، اما حالا او با انتشار یک پست اینستاگرامی به این حواشی پایان داد.

هاشمیان نوشته است: «به روال همیشگی این روزها، جلسه ارتقا کیفیت خدمات پزشکی بیمارستان مسیح دانشوری به بیماران کرونایی به ریاست جناب استاد دکتر ولایتی با تاکید بر ایجاد حس امید و تلاش تیم پزشکی و بررسی راه حل رفع هرچه بیشتر مشکلات در این روزهای سخت پیک پنجم برگزار شد که با همراهی و همکاری هر چه بیشتر تمام کادر درمان ان شاالله محقق خواهد شد.»

آیا این خبر مفید بود؟