چگونه اثربخشی کارمندان را بدون اضافه کاری افزایش دهیم؟

این موضوع همیشه درست نیست و حتی در بلند مدت ممکن است تا راندمان کاری کارمندان با انجام کار طولانی و طاقت فرسا کمتر شود.

با ما همراه باشید تا چند نکته در خصوص افزایش اثربخشی کارمندان را بررسی کنیم.

اثربخشی کارمندان

زمانهایی برای استراحت و آرامش فراهم کنید

استراحت حین کار می تواند از فرسودگی شغلی جلوگیری کند. این موضوع می تواند به کارکنان کمک کند تا تمرکز بهتری داشته باشند و کارهای بیشتری انجام دهند. به کارمندان اتاق تنفسی بدهید زیرا که بهره وری را تقویت می کند و به آنها اجازه می دهد پتانسیل بیشتری را در کار بگذارند.

سلامت روان را در اولویت قرار دهید

شروع گفتگو با کارمندان و اطلاع از وضعیت زندگی آنها باعث کمک به سلامت روانشان می‌شود. افراد  تیم شما به احتمال زیاد به دنبال شخصی هستند تا بتوانند با او ارتباط برقرار کنند، مشکلاتشان را بگویند و آنشخص با آنها همدردی کند. گاهی اوقات بهتر است از موضع مدیر کمی پایین آمده و به عنوان یک دوست با کارمندانتان وقت بگذرانید.

دکور اداری را عوض کنید

 فضایی ایجاد کنید که کارکنانتان را تشویق کند و استرس را از آنها دور کند. تغییرات اندک در نور یا دکور شما می تواند تاثیری ماندگار در ایجاد احساس آرامش در کارکنان شما داشته باشد.

فرهنگ ارتباط را تقویت کنید

راه دیگر برای کمک به افزایش اثربخشی کارکنان، تمرکز بر ارتباطات است.  به طور منظم با تیم خود جلسه برگزار کنید. با کارکنان در هر دو جلسه گروهی و همچنین یک به یک موارد کاری را بررسی کنید. این نه تنها یک راه عالی برای اطمینان از پیشرفت کار است بلکه فرصت خوبی برای برقراری ارتباط مجدد با تیم خود خارج از کارهای روزمره است.

نوآوری را تشویق کنید

همیشه بازخورد کارکنان را در مورد اینکه چه فرآیندهایی را می توان برای تیم ساده ساخت بپزیرید و به آن توجه کنید. شما هرگز نمی‌دانید بهترین پیشنهاد بعدی از کجا می‌آید، بنابراین برای شنیدن صحبت‌های تیم خود وقت بگذارید و خط مشی «درهای باز» را حفظ کنید.

نوآوری را تشویق کنید

سیستم برنامه ریزی خود را بهبود بخشید

بسیاری از کسب و کارهای سنتی میتوانند با یک تغییر کوچک و بروز کردن سیستمها بسیاری از مشکلات خود را حل کرده و زمانبندی راحتتری نسبت به قبل داشته باشند.

در دسترس بودن بیشتر و افزایش تعامل با مشتریان یکی از مزایای رفتن به سمت کسب و کار دیجیتال است. از نرم افزارهای آنلاین استفاده کنید. نرم‌افزارهای آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا کارهای تیم را ساده تر مدیریت کنید. این برنامه‌های هوشمند می‌توانند به کارکنان شما کمک کند که بهره وری بیشتری داشته باشند.

کدام نرم افزارهای آنلاین میتواند به ما کمک کند؟

برای اداره امور کسب و کارتان سیستم های متنوع مالی و منابع انسانی آنلاین وجود دارد که ما قصد داریم یکی از آنها را معرفی کنیم. بعضی از سیستمها و نرم افزارهای آنلاین ممکن است فقط یک بخش از شرکت شما را پوشش دهد، به همین دلیل یکی از معیارهای ما برای انتخاب این بود که نرم افزاری را معرفی کنیم که در چند بخش بتواند به کسب و کار شما خدمت رسانی کند.

معرفی خدمات نرم افزار مالی و منابع انسانی فینتو

مجموعه نرم افزار مالی و منابع انسانی فینتو یک سیستم تحت وب و آنلاین است که شامل خدماتی از جمله سیستم حضور و غیاب، حسابداری، حقوق و دستمزد و تنخواه گردان آنلاین می‌شود. آنلاین بودن خدمات فینتو باعث می شود تا کاربران علاوه بر امکان دسترسی آسان از هر مکان و در هر زمان، هزینه های کمتری نسبت به سیستم های قدیمی بپردازند.

معرفی خدمات نرم افزار مالی و منابع انسانی فینتو

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو

فینتو با نرم افزار حضور و غیاب آنلاین به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا تردد کارمندان را تنها با تلفن همراه ثبت کنند.

دستگاه های حضور و غیاب سنتی که به وسیله اثر انگشت افراد، حضور و غیاب آن ها ثبت می شود، علاوه بر آسیب دیدن و در معرض خطر بودن باعث می شوند تا بیماری هایی مانند کرونا به راحتی انتقال پیدا کنند. این نرم افزار در مواقع دورکاری به مدیران توانایی برنامه ریزی برای امور و کنترل روند کار را به آسانی میدهد.

فینتو این امکان را به مدیر و کارمند می‌دهد که در لحظه گزارش گیری کنند. نرم افزار حضور و غیاب فینتو به مدیر منابع انسانی این امکان را می‌دهد تا لیست تردد پرسنل را در آخر هر دوره بسیار آسان تر دریافت و گزارش کند. همچنین کارمندان می‌توانند گزارش کارکرد خود را در هر لحظه دریافت کنند و نیاز به ارتباط با منابع انسانی ندارند.

نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین فینتو

نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین یکی دیگر از خدمات قدرتمند فینتو است که توانسته با داشتن قابلیت های منحصر به فردش به کاربران امکاناتی از قبیل: تهیه دیسکت های بیمه و مالیات، اتصال به حضور و غیاب آنلاین فینتو، تعریف بی نهایت کارگاه و پرسنل، امکان دسترسی آسان از هر مکان و هزینه های بسیار کمتر نسبت به سیستم های قدیمی را ارائه دهد.

نرم افزار تنخواه گردان آنلاین فینتو

از جمله خدمات شرکت فینتو برای کاربران، نرم افزار تنخواه گردان آنلاین است. با توجه به نیاز ضروری شرکت ها به نرم افزار کنترل تنخواه آنلاین این نرم افزار توانسته است با مشخصاتی که در زیر می آید، جای خود را در شرکت ها باز کند و امروزه استفاده از آن در اکثر شرکت ها فراتر از گذشته گشته است.

معرفی نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو

نرم افزار حسابداری فینتو با هدف کاهش هزینه ها و سهولت در انجام امور برای مدیران و بخش امور مالی شرکت ها طراحی شده است.

تقریبا اکثر نرم افزار های حسابداری تمامی مزایا و خدماتی که تاکنون ذکر شد را دارند؛ اما نرم افزار حسابداری فینتو شامل یک سری خدمات و مزایای به خصوص نیز هست که باعث می شود در مقایسه با نرم افزار های حسابداری،‌ پرچم دار این حوزه محسوب شود و توجه بازار را به سمت خود معطوف کند. در ادامه این خدمات به خصوص را بررسی می کنیم:

  • محیط کاربری آسان مناسب و آسان

محیط کاربری نرم افزار فینتو زیبا و آسان طراحی شده است تا کاربر بتواند بدون نیاز به علم حسابداری به همه قسمت های آن دسترسی داشته باشد و به راحتی برای مدیریت امور مالی و حسابداری از آن استفاده کند.

  • امنیت بسیار خوب

فینتو سعی کرده با استفاده به روز ترین روش های امنیت داده و همچنین رمزنگاری اطلاعات امنیت اطلاعات کاربرانش را به بهترین روش ممکن تامین کند.

  • خدمات پشتیبانی مناسب

تیم پشتیبانی فینتو در هر زمان از روز کاری، از طریق تماس تلفنی، تلگرام و تیکت های پشتیبانی آماده ی پاسخ گویی به کاربران هستند.

مهلت تست رایگان نرم افزار مالی و منابع انسانی فینتو

یکی دیگر از مزایای نرم افزارهای مالی و منابع انسانی فینتو این است که، کلیه خدمات فینتو که شامل نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار تنخواه گردان، نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حسابداری می شود، دارای مهلت تست رایگان است که شما عزیزان می توانید همین حالا با مراجعه به وب سایت فینتو از آن بهره مند شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟