رینگ اسپورت ، مرجع تیونینگ ایران

ازسویی دیگر در راستای فرهنگ سازی درست در زمینه خودروسازی و خودرو رانی تلاش کرده است ؛برای تحقق این عمر گروه رینگ اسپورت بخش های مختلفی برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته است که عبارتند از :

  • اخبار داخلی
  • اخبار خارجی خودرو
  • سکوی سرعت
  • بازارچک
  • رادیو رینگ اسپورت
  • تماشاخانه

با رینگ اسپورت ، تیونینگ را متفاوت احساس کنید...

اخبار داخلی خودرو : برخط اخبار روز ایران

اگر شما دوستان گرامی به دنبال اخبار شرکت های خودروسازی ایران و اتفاقات و تاثیرات خودرو در ایران هستید ، صفحه اخبار داخلی رینگ اسپرت را از دست ندهید .

با این بخش شما علاوه بر اخبار روز خودرویی ایران میتوانید از تحلیل های خبری خودرو نیز باخبر شوید.

اخبار خارجی خودرو : خوب بد جلف !!!

 میل بیکران انسان برای پیشرفت ،صنعت خودروسازی رانیز در بر گرفته و روز بروز در این راستا شاهد پیشرفت های چشمگیری در صنعت خودروسازی دنیا شاهدیم . در این بین رینگ اسپرت بستری مناسب برای ارائه اخبار خودرو های خارجی برای شما عزیزان فراهم کرده است که میتوانید با مراجعه به آن از اخبار روز ماشین های خارجی با خبر شوید.

سکوی سرعت: قهرمان ها بر بلندای قله ها

فرمول یک ،خواستگاه عاشقان تیونینگ بود که دست هایشان برای سرعت های بالاتر میبست و این فرصتی بینظیر برای بوجود آمدن دنیای شگفتی ها ، موتوراسپرت شد .

در ایران نیز با توجه به محدودیت ها افراد بسیار زییادی وجود دارد تا اخبار روز موتوراسپرت مخصوصا فرمول یک را دنبال نمایند.

در سکوی سرعت رینگ اسپرت  شما عزیزان میتوانید اخبار فرمول یک و اطلاعات مسابقات بعدی و همچنین رده بندی رانندگان را مشاهده کنید ، اگر به دنیای مسابقات خودرو علاقه مند هستید ، پیشنهاد می شود  رادیو موتوراسپرت را نیز دنبال نمایید و گوش هایتان به نوای زیبای فرمول یک بسپارید.

رینگ اسپرت ،مرجع تخصصی_تحلیلی مسابقات فرموول یک را دنبال نمایید.

بازارچک : قله ها یا پرتگاه ها؟

شما فردی علاقه مند به بازار مالی و بورس  هستید ،چراکه هیچ شخصی وجود ندارد که از پیشرفت مالی عقب مانده و در این دنیای بیرحم سری از سرا درآورد . تیم رینگ اسپورت بستری مناسب برای آگاهی شما از اخبار و تکنیک های این بازار مخصوصا بازار مالی خودرو فراهم کرده است ، همچنین در بازارچک به صورت تخصصی تر به بورس خودرو و گروه سهام خودرویی اشاره شده است .

اگر شما به حوزه بورس اوراق بهادار علاقه مند هستید ولی حوصله و وقت کافی برای خواندن اخبار و بررسی آنها را ندارید اصلا نگران نباشید چرا که پادکست های بازارچک (رادیو بازارچک) این مشکل را حل کرده است.

مقالات : بی همتا مانند رینگ اسپورت!!

در مقالات رینگ اسپرت ، از سیر تا پیاز تمام آن چیزی که شاید بخواهید از خودرو بدانید وجود دارد ، برای اولین بار در ایران بطور تخصصی با گزارش ها و مقالات رینگ اسپورت میتوانید بصورت استاندارد وارد دنیای زیبای تیونینگ شوید .

 کافیست سری به صفحه مقالات بزنید تا ببینید چه موضوعات جذابی برای دانستن وجود دارد!!! پیشنهاد مجموعه برای شما مقاله "هدرز چیست و نکاتی که نباید درباره آن بدانید" را که مطالب مفیدی دررابطه با هدرز چیست ؟ و خرابی هدرز و رفع ایراد هدرز ارائه نموده مشاهده نمایید.

تماشاخانه : تیونینگ را از لنز رینگ اسپورت ببینید...

تیم تهیه و تدوین رینگ اسپرت با توجه به ذوق و علاقه ایرانیان به تماشای فیلم سعی در تولید محتوای ویدئویی با مضمون های گزارش ،تاک شو  و تست و بررسی خودرو  دارد.

تاک شو

ویترین مجموعه که در بازه های سه هفته ای قصد دارد تا تاپیک های برتر رینگ اسپورت را موشکافانه بررسی نموده و بصورت کاملا جذاب برای شما تشریح نمایند.

2

تست و بررسی

اینبار متفاوت ترین تست و بررسی ایران را با دو مجری توانمند و جوان که پتانسیل تبدیل شدن به ستاره های این حوزه را دارند پی بگیرید .

این تست ها با قرارداد های مستقیم با شرکت های خودروسازی انجام پذیرفته و توسط کارشناسان این حوزه به تائید نهایی میرسد .

درنتیجه همه این موضوع ها، خودروهایی که مورد بررسی تیم رینگ اسپورت قرار میگیرند یونینک بوده و خبر های بسیار ویژه ای در راه است

گزارش ها

در صنعت خودروسازی رویدادهای بزرگی تشکیل میشوند که ایران نیز مستثنی نیست . تیم بزرگ تهیه تدوین رینگ اسپرت تمام تلاشش را برای پوشش همه این رویداد های خودرویی میکند تا شما عزیزان اگرچه نتوانستید در این رویدادها شرکت کنید با دنبال کردن بخش گزارش ها هیچ کدام اینهارا ازدست ندهید.

3

آیا این خبر مفید بود؟