تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل یکی از خدماتی است که در آزمایشگاه آنلاین آنی آزما برای راحتی بیشتر شما همشهریان عزیز و بدون نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه انجام می گیرد. در شرایطی که اوضاع روز به ‌روز وخیم‌تر می‌شود، افرادی هستند که علائم کرونا دارند ولی ترجیح می دهند به مراکز درمانی نروند؛ چون حتی اگر کرونا نداشته باشند، با رفتن به مراکز درمانی در خطر ابتلا به کرونا قرار می‌گیرند. در عین حال، استرس ناشی از کرونا برای این افراد بسیار آزاردهنده است. راه چاره برای این عزیزان انجام تست کرونا در منزل است. به این صورت که تنها با یک تماس ساده یا مراجعه به سایت آنی آزما و یا استفاده از اپلیکیشن آنی آزما به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید آزمایشگاه را به منزل خود بیاورید.

Untitled-1

تست کرونا در منزل برای پرواز ها :

تست کرونا در منزل برای پرواز یکی از کارهایی است که این روزها باید در برنامه سفرتان بگنجانید. با  پاندمی ویروس کووید ۱۹ تمامی کشورها برنامه ای برای کاهش شیوع آن انجام داده اند. کشور ما نیز در پی اقداماتی، تصمیم به انجام تست کووید ۱۹ برای مسافران راه های هوایی کرده است. این تست برای کاهش انتقال کرونا انجام می شود. برای مثال تصور کنید فردی مبتلا به کووید ۱۹ باشد و وارد یک کشور شود. فرد برای کارهای خود در سطح شهر، تاکسی، رستوران ها، هتل، افراد مختلف در ارتباط خواهد بود و در این ارتباط باعث آلودگی‌ بسیاری افراد می شود.  اما مشکلی که در انجام تست کرونا در منزل برای پرواز ها وجود دارد کمبود وقت و کارهای زیادی که باید قبل از سفرتان آن ها را انجام دهید، هزینه های بالای رفت و آمد برای یافتن یک آزمایشگاه مورد تایید شرکت هوایی که قصد سفر با آن را دارید و غیره هستند. به طوری که تصور کنید قصد سفر با راه هوایی دارید تا با عجله به مقصد خود برسید ولی متوجه لزوم انجام آزمایش کرونا شده اید که باید سریعا به انجام آن اقدام کنید! اما راه حل ما برای انجام این کار نمونه گیری در منزل است. به طوری که شما می توانید بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه ها ، آزمایشگاهی که مورد تایید شرکت هوایی که قصد سفر با آن دارید را انتخاب و پس از پذیرش ، نمونه گیری شما در منزل یا محل کارتان انجام شود.

مزایای تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل یا به طور کلی آزمایش در منزل یک روش آسان و کاربردی جهت تشخیص می باشد. با مدرنیته شدن جهان امروز روز به روز جهان به سمتی سوق پیدا می کند راه های انجام کار های ضروری از جمله انجام آزمایشات می باشد. انجام آزمایش کرونا در منزل این امکان را فراهم می کند که بدون هیچ گونه دردسری آزمایش خود را انجام دهیم. انجام آزمایش کرونا در منزل از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. این روز ها با افزایش ترافیک و هزینه های رفت و آمد مراجعه به یک مرکز دارای هزینه بالایی می باشد که با انجام این روش می توان در هزینه های تشخیص و درمان تا حدود زیادی صرفه جویی کرد. این روز ها زمان برای همه ما به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده است. به طوری که شاید ممکن است شما از انجام دادن بسیاری از کارها حتی ضروری به علت کمبود وقت صرف نظر کرده باشید ولی با انجام آزمایش در منزل می توانید علاوه بر آن که در زمان خود صرفه جویی کرده باشید این زمان را صرف خانوادتان کنید. همچنین حتی اگر قادر به مرخصی از کار خود نیستید نگران نباشید شما می توانید آزمایش خود را در محل کار خود نیز انجام دهید.

تست کرونا در منزل برای سالمندان بسیار کاربردی می باشد. سالمندان به علت شرایط بدنی که دارند با احتمال بالاتری ممکن است با عوارض این بیماری درگیر شوند. علاوه بر آن گاهی خروج از خانه برای سالمندان بسیار سخت و دشوار است در حالی که با نمونه گیری در منزل بهترین راهکار برای انجام آن می باشد. آزمایش کرونا در منزل برایی زنان باردار نیز بسیار کاربردی می باشد. به طوری که زنان باردار از جمله افراد پرخطر محسوب می شوند و مراجعه زنان باردار به آزمایشگاه ها در این دوران با گسترش ویردس کووید ۱۹ بسیارخطرناک است. همچنین گاهی شرایط  این افراد برای خروج از خانه مناسب نیست و پزشک استراحت مطلق برای این افراد تجویز می کند که در وضعیت بهترین کار انجام نمونه گیری در منزل می باشد.

انجام تست کرونا در منزل یک راه حل بسیار مناسب برای کاهش خروج از خانه و قرار گرفتن د در معرض هوای آلوده می باشد. با صنعتی شدن شهر روز به روز شاهد آلوده شدن هوا می باشیم.  آلودگی که در هوای سرد سال به علت وارونگی هوا بیشتر نیز می شود. آن چه که در مورد آلودگی هوا قابل توجه است تاثیر آلودگی هوا در ابتلا به نوع شدید کووید ۱۹ می باشد که تحقیقات اخیر نشان داده است که افرادی که بیشتر در هوای آلوده قرار می گیرند با احتمال بالاتری به نوع شدید این بیماری مبتلا می شوند! شاید فرار از ترافیک های سنگین یکی از علل تقاضای بالای تست کرونا در منزل می باشد. ترافیک علاوه بر آن که باعث اتلاف وقت می شود در بسیاری از موارد تحقیقات نشان داده است که از عوامل ایجاد استرس در افراد در طول روز می باشد. همچنین از سوی دیگر می توان گفت استرس با تضعیف سیستم ایمنی تا چندین برابر در ابتلا به کرونا تاثیر دارد.

Untitled-22

تست کرونا در منزل در آنی آزما

در شرایط وخیم کنونی بهترین کار این باشد که در صورت مشاهده علائم بیماری، به‌جای مراجعه به مراکز درمانی و آزمایشگاهی،آزمایش کرونا در منزل را انجام دهید. به این صورت هم سلامت خود و عزیزانتان را به خطر نخواهید انداخت و هم آنکه با خودداری از حضور در مکان‌های شلوغ و پرتردد، احتمال شیوع بیشتر ویروس و بیماری را کمتر خواهید کرد. انجام تست آنتی بادی در منزل و انواع آنتی بادی واکسن کرونا  در آنی آزما این امکان را به شما می دهد بدون آن که مجبور به خروج از قرنطینه باشید نمونه گیری در منزل یا محل کار خود انجام دهید. در این روش دیگر نیاز به انتظار در صف های طولانی نمونه گیری، پذیرش و جوابدهی نمی باشد. به این صورت که برای انجام آزمایش کرونا در منزل تنها کافی است وارد صفحه اصلی آنی آزما شوید و پذیرش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. نمونه گیری در منزل خود را انتخاب و حتی آزمایشگاهی که می تواهید نمونه شما آزمایش شود را خودتان می توانید انتخاب کنید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال با همکاران ما می توانید در تماس باشید. پس از انجام پذیرش ، همکاران ما با شما جهت آزمایش در منزل تماس خواهند گرفت. سپس نمونه گیری در منزل توسط کادر مجرب و آموزش دیده انجام می شود و نمونه سریعا به آزمایشگاه مد نظر شما برای انجام آزمایش انتقال داده می شود و در نهایت جوابدهی تست شما به صورت آنلاین در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟