آنتی اسکالانت های مرغوب ROPUR

TMEu AG با نام تجاری ROPUR مواد شیمیایی جلوگیری از تشکیل رسوب با کیفیت بالا را برای سیستم های تصفیه آب صنعتی با فناوری RO و NF تولید و به بازار جهانی عرضه کرده است. دفتر مرکزی این شرکت در سوئیس می باشد. در ادامه می خواهیم با محصولات تولیدی و آنتی اسکالانت های روپور بیش تر آشنا شویم.

مدل های مختلف آنتی اسکالانت های روپور و مزایای آنها

آنتی اسکالانت های روپور با کیفیت بالایی که دارند، باعث افزایش بازدهی دستگاه آب شیرین کن صنعتی می شوند. آنتی اسکالانت های ROPUR RPI برای برطرف کردن نیازمندی های تصفیه آب، دارای استانداردهای جهانی از جمله NSF 60 و ISO 9001/14001 می باشند و تا کنون در بسیاری از سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس در مقیاس بزرگ، متوسط و کوچک در سراسر جهان از مدل های مختلف آن استفاده شده است. مزیت های آنتی اسکالانت روپور شامل موارد زیر می باشد:

۱- بهینه سازی نرخ بازیابی یا ریکاوری سیستم

۲- محافظت از غشای فیلتر ممبران در برابر خوردگی، سایش و اکسیداسیون

۳- به حداقل رساندن بازگشت بایو فولینگ

۴- سازگار با همه ممبران با امکان استفاده آسان و مطمئن

که همه این مزیت ها باعث کاهش هزینه های عملیاتی و نگهداری دستگاه های تصفیه آب صنعتی خواهد شد.

آنتی اسکالانت های روپور در انواع مناسب برای آب لب شور (Brackish Water)، مناسب برای آب دریا (Sea Water) و بدون فسفر تولید می شوند. در ادامه با مدل های مختلف و کاربردهای هر یک از آنتی اسکالانت های روپور بیش تر آشنا می شویم.

 • آنتی اسکالانت روپور مدل RWI-8000: این آنتی اسکالانت اسیدی برای تصفیه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-2000: یک آنتی اسکالانت بدون فسفر است، که برای ممبران های سلولز استات و پلی آمید کلیه برندها قابل استفاده می باشد. این آنتی اسکالانت برای جلوگیری از تشکیل رسوبات کربنات مورد استفاده قرار می گیرد و با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم ها مانع از بایو فولینگ فیلتر ممبران می شود.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-2800: این آنتی اسکالانت نیز برای جلوگیری از تشکیل رسوبات کربنات و سولفات در فیلتر ممبران مورد استفاده قرار می گیرد و برای ممبران های سلولز استات و پلی آمید کلیه برندهای سازنده ممبران قابل استفاده است. علاوه بر این بهترین انتخاب برای سیستم های تصفیه آب دریا می باشد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-3000A: این آنتی اسکالانت اسیدی در جلوگیری از تشکیل رسوبات معدنی استفاده می شود و بیش ترین تاثیر را در ممانعت از تشکیل رسوبات کلسیم سولفات، کلسیم و منیزیم کربنات و کلسیم فلوراید موجود در آب ورودی دارد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-3000C: عملکردی شبیه RPI-3000A با این تفاوت که پایداری بیش تری در جلوگیری از اکسیداسیون منگنز دارد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-4000A: این آنتی اسکالانت برای آب هایی شامل ترکیبات نمک های کربنات و سولفات و یا نمک های باریم و استرانسیوم و آهن، منگنز، مس، آلومینیوم و ... بسیار ایده آل می باشد و برای آب های ورودی لب شور سخت مناسب است.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-4500A: RPI-4500A برای جلوگیری از تشکیل رسوبات در سیستم های اسمز معکوسی با آب ورودی شامل مقادیر زیادی کلسیم و منیزیم و مقدار کمی سیلیکا مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این برای جلوگیری از تشکیل رسوبات کربنات کلسیم نیز موثر می باشد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-4500C: این آنتی اسکالانت در سال ۲۰۱۵ با هدف تمرکز بر حجم کم آنتی اسکالانت برای از ممانعت از تشکیل حداکثر رسوبات تولید شده است. RPI-4500C دارای فرمولاسیون پیچیده ای می باشد که بازدهی آن بر مبنای هم افزایی مواد تشکیل دهنده آن است.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-4900: برای جلوگیری از تشکیل رسوبات در سیستم های تصفیه آب صنعتی با ورودی آب دریا تولید شده است. این آنتی اسکالانت قدرت زیادی دارد و از تشکیل رسوبات کربنات کلسیم، هیدروکسید منیزیم، سولفات کلسیم و اکسیدهای آهن و منگنز جلوگیری می کند و به دلیل قابلیت عملکرد در محدوده وسیع PH برای مرحله دوم دستگاه های تصفیه آب دریا بهترین انتخاب می باشد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-5000A: این آنتی اسکالانت قلیایی به طور خاص برای جلوگیری از تشکیل رسوبات کلسیم و منیزیم سیلیکات در فیلترهای ممبران مورد استفاده قرار می گیرد. RPI-5000A بیش ترین تاثیر را در جلوگیری از تشکیل رسوبات مواد محلول و کلوئیدی Sio2 در سطح غشای فیلتر ممبران دارد.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-6000: این آنتی اسکالانت یک محلول غلیظ برای جلوگیری از تشکیل کریستال های کلسیم سولفات در دستگاه های تصفیه آب دریا و آب های لب شور می باشد، که برای آب های دارای مقادیر زیاد کلسیم و منیزم سولفات تولید شده است. علاوه بر این باعث جلوگیری از تشکیل رسوبات کلسیم کربنات نیز می شود.
 • آنتی اسکالانت روپور مدل RPI-7000: این آنتی اسکالانت به طور خاص برای آب هایی با محویات نمک های سیلیکا و فسفات تولید شده است.

خرید آنتی اسکالانت های ROPUR

آنتی اسکالانت های روپور هر کدام با هدف مشخص و برای ممانعت از تشکیل رسوبات خاصی در ممبران تولید شده اند. در صورتی که قصد خرید آنتی اسکالانت را دارید، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان بخش مواد شیمیایی و آنتی اسکالانت Abin.ir در ارتباط بوده و از فرصت مشاوره رایگان برای خرید محصول مناسب و متناسب با نیاز سیستم تان بهره مند شوید. این موضوع را نیز در نظر بگیرید که انتخاب آنتی اسکالانتی که با مشخصات آب ورودی و پارامترهای سیستم تصفیه آب صنعتی شما سازگاری نداشته باشد، نه تنها در جلوگیری از تشکیل رسوبات موثر نخواهد بود بلکه حتی می تواند باعث گرفتگی، فولینگ و خرابی کامل فیلترهای ممبران نیز می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید آنتی اسکالانت و فیلتر ممبران در فروشگاه آبین می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان آبین در ارتباط باشید.

021-22228116

آیا این خبر مفید بود؟