من در پرشین هتل فعال هستم و سعی دارم در این متن توصیه هایی کاربردی را در خصوص رزرو هتل ارزان و مناسب از پرشین هتل بیان کنم.

ابزارهای رزرو هتل آنلاین

با بسیاری از نرم افزار ها و سایتهای رزرو هتل آنلاین می توان روند خرید و رزرو هتل را انجام داد، ابزارهای آنلاین رزرو هتل به شما برای مقایسه نرخ و خرید و رزرو اتاق مناسب بسیار مفید هستند. اگر از پیش اتاق هتل را رزرو نکرده اید، می توانید به راحتی و به سرعت با چند مرحله ساده اقدام به رزرو هتل مورد نظر کنید.

چگونه یک رزرو هتل خوب داشته باشیم

تعیین بودجه برای رزرو هتل مورد نظر

پیش از اینکه به بررسی و رزرو هتل بپردازید، مطمئن شوید که بودجه و نیازهای شما چگونه است و چه هتلی متناسب با آن است. برای رزرو اتاق های هتل ابتدا باید بودجه خود را تعیین کنید. توقع ندارید که رزرو هتل پنج ستاره را با هزینه یک هتل سه ستاره انجام دهید؟ بله این اتفاق در موارد نادری روی خواهد داد اما نه همیشه! این اشتباه رایجی است که بیشتر مسافران انجام می دهند ودر نهایت به دلیل بالانس نبودن سطح توقعات با بودجه مردن نظرشان با نا امیدی و یا نارضایتی شدید از مکان اقامتی خود روبرو می شوند. پس از رزرواسیون مورد نظر توقع معجزه نداشته باشید و ابتدا نگاهی به جیبتان بیندازید و واقع بینانه بنگرید.

این روش کمک خواهد کرد که جستجوی خود را محدود کنید و با زمان صرف شده اندک برای جستجوی آنچه مدنظرتان است یک رزرو هتل کارآمد داشته  باشید.

داشتن بودجه محدود به این معنا نیست که شما در یک هتل ارزان و کثیف اقامت خواهید کرد. در واقع، گزینه های تخفیف زیادی برای گردشگران وجود دارد و تنها کمک می کند بدانید تا چه میزان تخفیف مناسب است و یا بهتر است چه زمانی سفر کنید و از چه روش هایی برای اقامت خوب استفاده کنید.

نیازهای اساسی را در رزرو هتل فراموش نکنید

برخی مشکلات آنقدر با زندگی ما گره خورده اند که گاهی نادیده گرفته میشوند. به عنوان مثال اغلب مسافران در تماس با پرشین هتل فراموش می کنند عنوان کنند که یکی از افراد خانواده معلولیت حرکتی دارد و یا سالمندی است که امکان استفاده از پله برایش وجود ندارد و بعد از رزرو هتل و اقامت در آن غافلگیر میشوند. این مشکل نه توسط مسافر عنوان شد و نه توسط رزرواسیون سوال شده بود و کاملا سهوی پیش آمد. اما مشکلات جسمی و روحی را در رزرو هتل فراموش نکنید. وسواس، اوتیسم، سالمندی، معلولیت ها از عمده سوالاتی است که می بایست در رزرو یک هتل مطرح شود.

در نظر بگیرید که چه تعداد اتاق در رزرو هتل شما مورد نیاز است، چیدمان اشخاص به لحاظ قانون محرمیت در اتاق هتل های ایران نیز بسیار اهمیت دارد قبل از اینکه هتل این کار را انجام دهد خودتان برای انتخاب اتاق ها تصمیم بگیرید.

رزرو هاستل برای یک فرد درونگرا یک فاجعه است اما برای یک فرد برونگرا و اجتماعی هیجان انگیز و ارزان است.

چگونه یک رزرو هتل خوب داشته باشیم

در نظر بگیرید که آیا شما نیاز به امکانات اضافی مانند آبگرم یا مرکز تناسب اندام دارید یا خیر. اگر شما نیاز به اتصال به اینترنت عمومی دارید، به رزرو هتل هایی Wi-Fi رایگان دارند تاکید داشته باشید.

رزرو هتل در موقعیت های مختلف کمی متفاوت است

اگر به عنوان یک خانواده یا گروه بزرگ سفر می کنید، ممکن است بخواهید مجموعه ای با اتاق نشیمن و اتاق خواب جداگانه داشته باشید تا کل گروه بتواند بدون دردسر و محدودیت های حریم شخصی اقامت مناسب داشته باشند. در این زمان رزرو سوئیت گزینه ای مناسب است.

محل و یا منطقه ای ایده آل خود را شناسایی کنید. گاهی اوقات موقعیت مکانی می تواند بودجه یا امکانات مورد نیاز بیشتری را در اختیار شما قرار دهد، به خصوص اگر به دنبال موقعیت مناسب هستید. آیا شما به دنبال یک هتل نزدیک به رویداد یا کنفرانس کاری هستید؟ آیا شما به دنبال یک هتل نزدیک به یک جاذبه توریستی خاص هستید؟ آیا ه دنبال رزرو هتل مشهد نزدیک به حرم هستید و یا رزرو هتل شیراز نزدیک به حافظیه را ترجیح می دهید یا شاید رزرو هتل اصفهان در منطقه جلفا!  شما ممکن است تصمیم بگیرید که در مرکز شهر قرار گیرید که به شما امکان می دهد به راحتی به قسمت های مختلف شهر دسترسی پیدا کنید. یا ممکن است تصمیم بگیرید مکان دورتر را انتخاب کنید تا بتوانید از حریم خصوصی لذت ببرید.

اگر برای کسب و کار مسافرت می کنید، ممکن است تصمیم بگیرید هتل هایی را که نزدیک به یک کنفرانس یا جلسات کاری هستند جستجو کنید.

اگر برای لذت بردن سفر می کنید، رزرو هتل هایی که پیاده روی کمی به یک نقطه توریستی دارند گزینه مناسبی هستند یا رزرو هتل هایی که بسته هایی تفریحی را ارائه می دهند توصیه می شود.اجاره اتومبیل هم یکی از گزینه های مورد نیاز بسیاری از مسافران است پس به آن توجه کنید.

چگونه یک رزرو هتل خوب داشته باشیم

جستجو برای رزرو هتل های آنلاین

سریع ترین راه برای جستجوی هتل ها از طریق موتور جستجو استفاده از کلمه رزرو هتل آنلاین است. موتورهای جستجو به شما این امکان را می دهد که روزهای سفر را برنامه ریزی کنید، تعداد شبهایی که نیاز دارید، مکان ایده آل و امکانات مورد نیاز خود را مشخص کنید. شما همچنین می توانید مشخص کنید که چقدر می خواهید در هتل اقامت کنید.

هنگامی که شما این اطلاعات را به موتور جستجو انتقال میدهید، با گزینه های زیادی از انواع هتل ارائه می شود. شما می توانید گزینه ها را از پایین ترین به بالاترین نوع از نظر قیمت یا کیفیت بررسی کنید، یا از گزینه نقشه برای دیدن هتل هایی که به یک منطقه یا محل نزدیک هستند، استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که موتورهای جستجوی آنلاین همیشه هزینه اضافی و یا هزینه های اتاق را نشان نمی دهند. قبل از اینکه شما آن را در نظر بگیرید و رزرو هتل را انجام دهید، توجه داشته باشید که قیمتهای ریز کوچک در کنار قیمت اصلی اتاق قرار گرفته است یا خیر.

چگونه تخفیف بیشتری در رزرو هتل آنلاین کسب کنیم

برخی از کارت های اعتباری و ارائه دهندگان تخفیف های پلکانی و زنجیره ای برای مشتریانشان، رزرو هتل و بلیط های مسافرتی را نیز در نظر گرفته اند.

مقایسه هتل ها با استفاده از ابزارهای جستجو با تخفیف همچون اپیلیکشن ها راه مناسبی است. می توانید از ابزارهای جستجو با تخفیف برای مقایسه چندین گزینه هتل در یک مرحله استفاده کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که تاریخ سفر خود را مشخص کنید و رنج قیمت خود را مشخص کنید.

سایت هایی که همچون ابرموتورهای جست و جو رفتار میکنند نیز گزینه خوبی برای رزرو هتل هستند. این سایت های اینترنتی پس از آنکه چندین پایگاه داده را برای شما جستجو می کنند و چندین گزینه هتل ارائه می دهند که به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می کنند و با تخفیف و یا ارائه نرخ های ارزان تر راهنمای بهتری هستند. پرشین هتل نیز تلاش میکند همچون سایتی جامع رفتار کند.

چگونه یک رزرو هتل خوب داشته باشیم

خواندن نظرات راجع به رزرو هتل هایی که در نظر دارید

برای رسیدن به نتیجه برای پاکیزگی یک هتل، خدمات به مشتریان و امکانات رفاهی  بهتر است نظرات را بخوانید ما در پرشین هتل نظرات را نیز ارائه داده ایم. بررسی های مربوط به قیمت و محل هتل را برای تعیین اینکه آیا نیازهای شما را برآورده می کند، مهم هستند.

بعضی از ابزارهای جستجو با تخفیف ویژه از شما میخواهند قبل از دانستن اطلاعات دقیق رزرو هتل، اتاق را رزرو کنید. قبل از اینکه یک اتاق را رزرو کنید، و اگر می خواهید از محدودیت ها یا مقررات شگفت زده نشوید،  واچر را دقیق بخوانید.

رزرو هتل آنلاین از پرشین هتل

برای دریافت نرخ بهتر، با پرشین هتل تماس بگیرید. تماس با پرشین هتل به طور مستقیم می تواند شما را در رزرو هتل در آخرین دقیقه با نرخ بهتر راهنمایی کند.همچنین ممکن است بتوانید اطلاعات بهتری از خدمات مشتری در هتل بدست آورید، زیرا می توانید راجع به پارکینگ صحبت کنید و سؤالات خاصی در مورد هتل بپرسید. سعی کنید در اوایل شب تماس بگیرید، زیرا صبح ها و بعد از ظهر اغلب کارمندان برای رزرو هتل مشغول هستند. شما ممکن است بخواهید سوالاتی مانند:

آیا یک رستوران یا کافه در لابی وجود دارد؟ نرخ خدمات شبانه چگونه است؟

آیا اتاق برای غیر سیگاری ها را ارائه می دهید؟

آیا هتل در نزدیکی خطوط حمل و نقل عمومی است؟ آیا دوچرخه اجاره ارائه می دهند؟

چقدر هتل از یک محل یا منطقه خاص مانند ساحل فاصله دارد؟

کدام سمت هتل دارای دید بهتر یا سر و صدایی کمتر است؟

آیا منطقه اطراف هتل امن است؟

آیا امکانات برای معلولین وجود دارد؟

سیاست لغو هتل چیست؟

آیا این خبر مفید بود؟