ارزش سهام عدالت و پالایشی یکم امروز سه شنبه 28 اردیبهشت

به گزارش رکنا، شاخص بورس امروز با رشد منفی بیش از ۱ هزار واحدی روبه‌رو شد و سبب کاهش ارزش سهام عدالت شد. در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ارزش سهام عدالت با نزول ۰.۱ درصدی روبه‌رو شد، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۷ میلیون و ۷۸۶ هزار تومان رسید که بیش از ۸ هزار تومان کاهش داشته است.

در پایان معاملات امروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۷۱ هزار تومان رسید.

ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

نماد‌های پالایشی امروز سبز شروع به کارکردند، نماد شپنا با توجه به عدم رعایت ضوابط افشای اطلاعات با اهمیت متوقف بود. امروز همانند روز‌های قبل نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۱.۰۳ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۰.۰۵ درصدی را تجربه کردند شبریز (پالایش نفت تبریز) تنها نماد منفی ۱.۷۶ درصد کاهش داشت.

امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۰.۳۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۵۴ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۲۷ هزار تومان افزایش پیدا کند.

البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۰.۰۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۴ تومان معامله شد.این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟