فیلم ثبت نام بسته جدید معیشتی و وام یک میلیون تومانی کرونا + شرایط
حجم ویدیو: 8.02M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

کرونا / در حالی قرار است طی هفته‌های آتی، حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت‌های شدید کرونایی در مرحله جدید آغاز شود که وزارت رفاه سه شرط برای دریافت بسته جدید معیشتی و وام یک میلیونی کرونا به خانواده‌ها اعلام کرده است.

سه شرط دریافت تسهیلات جدید

نخست اینکه این بسته به افرادی که درآمد ثابت نداشته باشند، پرداخت می‌شود.

دوم اینکه این افراد باید متقاضی وام یک میلیون تومانی کرونایی در مرحله اول باشند.

سوم اینکه دریافت کننده بسته معیشتی فعلی باشند.

کمک بلاعوض یک میلیون تومانی به سرپرست خانوارها

همچنین کمک بلاعوض ( ماهانه مبلغ یک میلیون ریال به ازاء هر یک از اعضای خانوار) از آذر ماه تا پایان سال جاری به مدت چهار ماه، به سرپرست خانوار پرداخت می‌شود علاوه بر اینکه وام یک میلیون تومانی به صورت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد از محل باقی مانده منابع بسته جبرانی مصوب جلسه دوازدهم مورخ 1399/01/09 ستاد ملی مدیریت کرونا، با اقساط 30 ماهه و از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار پرداخت خواهد شد.

نحوه ثبت نام

بنابر اعلام وزارت رفاه ثبت‌نام از متقاضیان از با ارسال کد ملی سرپرستان خانوار از طریق تلفن همراه ثبت شده به نام وی به سرشماره 6369 از روز سه‌شنبه 4 آذر آغاز شده روز سه‌شنبه 11 آذر به پایان خواهد رسید.

همچنین پس از پایان مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوارها، یک هفته از 12 آذر تا 19 آذر، داده‌های اطلاعاتی پایش خواهد شد و در نهایت در هفته سوم از 20 آذر تا 27 آذر به پیامک‌های دریافتی مشمول با سرشمارهv.refah پاسخ داده می‌شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟