سرقت با ترفند اجاره ویلا/دستگیری سارق در غرب کشور

به گزارش رکنا از گیلان، سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور  توجه به هشدارهای پلیس را مهمترین عامل در پیشگیری از سرقت اعلام کرد و اظهارداشت: پیشگیری و مبارزه با سرقت از اولویت‌های پلیس است.

وی در ادامه گفت: در پی اعلام شکایت خانمی 59 ساله مبنی بر سرقت خودرو و طلاجات وی توسط فردی به بهانه اجاره ویلا در بندرانزلی، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه کارآگاهان آگاهی با تحقیقات از مالباخته و بررسی سرنخ های بدست آمده از صحنه سرقت هویت سارق را شناسایی کردند، افزود: پلیس پس از اخذ نیابت قضائی، متهم 56 ساله را در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از شهرستان‌های غرب کشور دستگیر و وی را به شهرستان بندر انزلی منتقل کردند.

این مقام انتظامی افزود: یک دستگاه خودروی پژو پارس، یک رشته گردن بند، یک جفت گوشواره طلا، یک میلیون تومان پول نقد و یک دستگاه کارتخوان سرقتی از مخفیگاه متهم سابقه‌دار کشف شد.

سرهنگ نجفی پور در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را به خطر بیاندازند برابر قانون برخورد خواهد کرد. 

مرجان گودرزی /گیلان

منبع :روابط عمومی پلیس گیلان 

کدخبر: 864081
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟