دانش آموز مشهدی رتبه یک کنکور فنی و حرفه‌ای را کسب کرد

به گزارش خبرنگار رکنا از مشهد، ستوده مهبود، رتبه یک تربیت بدنی در این خصوص گفت: خوشحالم که توانستم بعد از گذشت یک سال نتیجه زحماتم را کسب کنم می‌توانم بگویم کنکور یکی از مراحل نسبتا دشوار زندگی من بود زیرا که یک سال تمام همه تمرکز خود را روی درس گذاشتم و از موضوعات غیر مرتبط دوری کردم.

وی افزود: سعی کردم خود را از حواشی و فضای مجازی دور کرده بودم تا بتوانم نتیجه دلخواهم را کسب کنم زیرا که هنگام درس خواندن اگر بخواهیم ذهن خود را درگیر موضوعات دیگر کنیم نمیتونیم تمرکز کنیم و نظر من برای تمامی دانش اموزان کنکوری این است یا در طول یکسال که برای کنکور می خوانید استفاده از تلفن همراه را محدود کنید.

رتبه یک کنکور تربیت بدنی ادامه داد: من از تابستان گذشته شروع کردم و طبق برنامه پیش می‌رفتم همچنین ساعت مطالعه من به هشت تا یازده ساعت میرسید، اما در درس به علاقه خودم یعنی انجام تمرینات ورزشی میپرداختم، ولی در ماه‌های انتهای زمان کنکور با خود گفتم هیچ چیزی مهمتر از کنکور من نیست و تایم‌های ورزش خود را تعطیل کردم.

مهبود بیان کرد: با توجه به این که به رشته‌های فنی و حرفه‌ای در تمامی نقاط کشور توجه کمتری می‌شود و خدمات آموزشی کمتری در اختیارمان قرار می‌گرفت، من مجبور بودم کمبود خدمات اموزشی را با تلاش بیشتر خود جبران کنم و می‌توانم بگویم باید خودمان بخواهیم تا به هدفمان برسیم.

وی تصریح کرد:در رشته‌های فنی و حرفه‌ای از جمله شاخه تربیت بدنی افراد زیادی نبودند که بتوانند به صورت تخصصی مرا راهنمایی کنند و من خوشحالم که توانستم با فردی آشنا شوم که تجربیات خود را در این راه در اختیارم قرار داد و من بابت زحماتی که مشاورم برایم کشیده از او تشکر می‌کنم.

رتبه یک تربیت بدنی تأکید کرد: یکی از دلایل موفقیتم تلاش و پشتکار خود و حمایت‌های مادرم بود که با وجود همه مشغله‌ها کنارم بود و من در این گزارش تشکر میکنم از خانواده ام که در هر شرایط کنارم بودند و حمایتم کردند وامیدوارم بتوانم زحماتشان را جبران کنم.

آیا این خبر مفید بود؟