تبلیغات علیه نظام عامل کاهش مشارکت در انتخابات شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی رکنا ، حسین فدامالکی در پاسخ به این سوال که"آیا مشکلات موجود در ابعاد مختلف نقشی در کاهش مشارکت مردم نداشته است؟" چنین گفت: بدون شک یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم، دغدغه‌های اقتصادی است و این موضوع هم در کاهش مشارکت مردم موثر بوده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم  ادامه داد: البته در این راستا باید به عدم اقناع نسل جوان توسط کاندیداها نیز اشاره کرد زیرا برنامه‌ی خاصی برای ارائه نداشتند.

فدامالکی جذب آرای خفته در جامعه را منوط به هنر نامزدها طی روزهای آتی برشمرد و افزود: واقعیت این است که هنوز قشر عظیمی مردد هستند و باید منتظر مناظره‌ها و تأثیر آن‌ها بر مردم بمانیم. 

وی افزود: البته هر کسی که به عنوان رییس جمهور انتخاب شود، باید به دنبال جذب و استفاده‌ی همه‌ نیروهای توانمند باشند و فقط از خط و خطوط خودشان استفاده نکنند.

این نماینده مردم زهدان در مجلس دوازدهم درباره حضور قالیباف در مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان هم مثل ما سرباز نظام هستند و هر جا که لازم باشد، حضور می یابند. اتفاق خاصی هم نیفتاده که مجلس با ایشان زاویه داشته باشد. ایشان هم با کسی زاویه ندارند لذا مشکلی به وجود نمی‌آید.

کدخبر: 1013978 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟