له شدن دست مرد مشهدی در چرخ گوشت / تا آرنج قطع شد

تا به خودش بیاید، آرواره های چرخان و فولادین چرخ گوشت دستش را تا آرنج بلعیده بود. عرق سردی بر بدنش نشسته بود و دهانش از طعم تلخی گس شده بود. همکارانش تا خودشان را به او برسانند کار از کار گذشته بود. موضوع بلافاصله به سامانه فوریت های 125 و 115 گزارش شد و طولی نکشید که خودروهای امداد و نجات آژیرکشان خود را به محل رساندند.

قطع دست با چرخ گوشت

بازهم آرواره های چرخ گوشت، بازهم دست بلعیده شده

ثانیه ها حکم حیاتی داشتند و هرچه سریع تر باید جوان حادثه دیده به بیمارستان منتقل می شد. زمانی نگذشت که مأموران امداد و نجات ایستگاه های یکم و دوم سازمان آتش نشانی مشهد اتصالات چرخ گوشت صنعتی را جدا کرده و به سرعت و با همکاری نیروهای اورژانس حاضر در محل جوان 19ساله را به بیمارستان امام رضا (ع) انتقال دادند.

قطع دست با چرخ گوشت

اقدامات اولیه درمانی انجام و عملیات برش دهانه فولادی چرخ گوشت از سوی سرتیم نیروهای آتش نشانی آغاز شد. دست جوان حادثه دیده از داخل چرخ گوشت رها شد اما شدت صدمات به قدری بود که طبق نظر پزشک بیمارستان امکان پیوند انگشتان قطع شده وجود نداشت.

با رهاسازی دست جوان حادثه دیده عملیات مأموران ایستگاه های یک و دو آتش نشانی مشهد خاتمه یافت و نجاتگران این سازمان به مقر فرماندهی خود بازگشتند.هنوز ساعتی از این حادثه تلخ و قطع عضو جوان 19 ساله مشهدی نگذشته بود که گزارش دیگری به مرکز پیام 125 مخابره شد. خبری که نشان از یک سانحه رانندگی در حوالی میدان آزادی مشهد داشت.

قطع دست با چرخ گوشت

نجاتگران و مأموران اطفای حریق سازمان آتش نشانی مشهد به همراه نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین تکنیسین های اورژانس 115 به محض دریافت گزارش بلافاصله خود را به محل رساندند.

در بررسی های اولیه محل حادثه مشخص شد که یک دستگاه خودرو سواری پراید در مقابل دانشگاه فردوسی مشهد دچار سانحه و پس از برخورد با جدول واژگون شده است.

قطع دست با چرخ گوشت

وقوع این حادثه موجب ترافیک سنگینی در بزرگراه شهید کلانتری شده بود. عوامل آتش نشانی برای روان سازی عبور و مرور خودرویی، بی درنگ عملیات خود را آغاز کردند. در همان ابتدای بررسی ها مشخص شد که راننده داخل خودرو پراید محبوس شده است. پس از رهاسازی وی با تأیید تکنیسین های اورژانس مشخص شد راننده به دلیل شدت صدمات وارده در دم جان باخته است.متوفی در اختیار عوامل انتظامی قرار گرفت و معبر نیز پس از رفع خطر، باز شد و عبور و مرور به حالت عادی بازگشت.صحنه حادثه نیز برای تعیین علت در اختیار کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفت.

قطع دست با چرخ گوشت

 

کدخبر: 761808 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟