کرونا شورای شهر تهران را تعطیل کرد!

به گزارش رکنا ، رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران از تعطیلی شورای شهر در هفته جاری خبر داد.

ناهید خداکرمی درباره دلیل تعطیلی شورا گفت: سه شنبه هفته گذشته رئیس شورای شهر تهران به اتفاق سایر اعضا در جلسه شورایاری‌هاى منطقه ١٣ که با حضور شهردار این منطقه برگزار شد حضور داشتند و در این جلسه برخى با شهردار تماس دستی هم داشته‌اند.

آقای رحمان زاده در همان روز داراى علایم آنفلوانزا بود و ماسک هم داشتند که با وخامت حالشان در بیمارستان عرفان بسترى مى‌شوند که علایم بالینی و آزمایشات و بررسى‌هاى اولیه دال بر ابتلا به کرونا ویروس بود. به همین دلیل روز گذشته به بیمارستان مسیح دانشورى منتقل شد و همه علایم و نشان می‌دهد که ایشان مبتلا به کرونا ویروس هستند. ولى حال عمومى ایشان رضایت‌بخش است و بنظر مى‌رسد بیمارى کنترل شده است.

 اما با توجه به حضور ایشان در جمع شورایارى‌ها و تماس با کارکنان و اعضاى شورا و جلوگیری از گسترش بیماری از دوستانی که در آن جلسه حضور داشتند خواسته شد در منزل بمانند و سایر اقدامات ایمنى در حال انجام است و جلسه علنی شورای شهر نیز این هفته تعطیل شد ولى کمیسیون‌ها بررسى بودجه ٩٩ را ادامه مى‌دهند.

وى خاطر نشان کرد که ابتلا به این ویروس لزوماً منجر عوارض شدید نمى‌شود و تنها در ٣-٢ درصد بیماران علایم حاد و مرگ و میر حادث مى شود ولى قدرت انتشار این ویروس بسیار بالاست و شهروندان مى‌باید به نکات ایمنى منتشر شده از طرف وزارت بهداشت و شهردارى تهران توجه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟