به گزارش رکنا ، فعال رسانه‌ای با انتشار پستی در توئیتر از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتقاد کرد و تلنگر پدرانه‌ای به او زد.

محمد مالی فعال رسانه‌ای ساکن اهواز با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود تلنگر پدرانه‌ای را خطاب به وزیر ارتباطات منتشر کرد. او در این پست با پدر خواندن وزیر ارتباطات و نام بردن فرزندان آذری جهرمی، از او خواست تا به دکل‌های مخابراتی در سطح مدارس رسیدگی کند.

مالی در توئیترش نوشت:

جناب آقای آذری‌جهرمی؛ وزیر جوان!

پدر محمد، علی و سینا

بر اساس مصوبه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حفظ سلامتی دانش‌آموزان، دکل‌های مخابراتی در سطح مدارس باید جمع‌آوری شوند ولی این مصوبه در استان خوزستان و برخی استان‌ها هنوز اجرایی نشده است، کاری بکن!

محمد مالی

دیروز هم مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در جلسه روز گذشته شورای شهر تهران نسبت به لزوم جابجایی دکل آنتن‌های ارتباطی BTS نصب شده در مجاورت مدارس تذکر داده بود. او با بیان اینکه تأمین ایمنی، سلامت و پایداری مراکز آموزشی به عنوان کانون‌های توانمندسازی جامعه از ضرورت‌های توسعه پایدار است، گفت: در این مسیر همه ما باید دست به دست هم دهیم و شرایطی را فراهم کنیم که دانش‌آموزان بهتر کسب دانش کنند نه اینکه به بهانه‌های مختلف تاب آوری مراکز آموزشی را خدشه‌دار کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟