کدخبر: 406728 17

رکنا: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از اجرای نقاشی مرتبط با آثار استاد رضا عباسی بروی دیوار موزه این هنرمند صاحب نام خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، عباس مافی، معاون شهردار منطقه 7 گفت: با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران مقرر شد نقاشی دیواری مرتبط با آثار استاد رضا عباسی بروی دیوار موزه این هنرمند Artist واقع در این منطقه نقاشی شود.

وی با بیان اینکه اجرای نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه تاثیر بسزایی در بهبود سیمای بصری خواهد داشت، خاطرنشان کرد: درنظر داریم با اجرای این پروژه در راستای معرفی بیشتر این هنرمند به شهروندان بالاخص نوجوانان و جوانان گام برداریم تا این قشر از جامعه با هنرمندان نامی و بزرگ ایرانی بیش از پیش آشنا شوند.

معاون شهردار منطقه 7 با اشاره به قدمت هنر Art نقاشی دیواری به عنوان یکی از اشکال هنری انسان که در طول تاریخ همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده افزود: پایداری و مانابودن این هنر در دوره های مختلف زندگی بشر به عنوان مولفه ای تاریخی در انتقال روایات و فرهنگ و رسوم بشری عمل کرده به نحوی که کمتر رشته هنری توانسته چنین تاثیری را با خود به همراه داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: ترمیم و بازسازی نقاشی های دیواری فرسوده در سطح منطقه به منظور نگهداشت شهر و ایجاد زیبایی بصری و منظر مناسب در سطح شهر ، یکی دیگر از برنامه هایی است که در راس اقدامات این معاونت قرار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها