به گزارش رکنا،  خط تولید شرکت آئودی در حال حاضر شامل تعداد زیادی از خودروهای دست یک بازار است، با این حال برخی منابع اظهار دارند این شرکت می‌خواهد دو خودرو دیگر نیز تا آخر امسال به بازار جهانی خودرو عرضه کند.

آئودی Q9

به گفته این منابع عنوان مورد انتظار Audi Q9 قرار است در اواخر سال ۲۰۲۰ به جهان معرفی شود. این خودرو که ادامه دهنده راه نسل قبل خود است قرار شده تا با جسه‌ای بزرگ‌تر و با سه ردیف صندلی به رقابت دو خودرو BMW X7 و Mercedes Benz GLS برود. محصول جدید شرکت Audi ممکن است در یک نسخه مخصوص به مسابقات رالی نیز ساخته شود که گفته می‌شود قدرتی مطابق با ۵۹۲ اسب بخار را خواهد داشت. شایعات مربوط به خودرو Audi Q9 چند سالی هست که ادامه دارد و این نام برای شرکت آئودی به یک نماد تجاری تبدیل شده است. این شرکت پیش‌تر اعلام کرده بود که طراحی این خودرو الهام گرفته از خودرو‌های کوپه است.

خودرو آئودی TT

عنوان دیگر شرکت آئودی که بخشی از شایعات را به خود اختصاص داده قرار است مدل جدیدی از Audi TT باشد. به گفته شایعات خودروی شرکت آئودی قرار است جایگزین مناسبی برای خودروهایی مانند A3 Sportback و A5 Sportback باشد که تا آخر سال ۲۰۲۱ وارد بازار می‌شود. به گفته این منابع طراحی خودرو Audi TT Sedan یادآوری بر طرح‌های قدیمی Audi Quattro، مانند وجود سقفی صاف، خواهد بود. موتور و پردازنده قدرت این خودرو نیز قرار است شامل قدرت الکترونیکی و قابلیت تغییر کامل سیستم خودرو به آن را داشته باشد.

شکی نیست که این خودرو دیگر در قالب طراحی خودرو‌های کوپه به بازار عرضه نخواهد شد چرا که نسل قبلی این عنوان که از این نوع طراحی‌ها برخوردار بودند تا آخر امسال به پایان می‌رسد. بعضی اخبار همچنین مدعی شده‌اند که این عنوان از ابتدا و به صورت کاملا الکترونیکی به بازار عرضه خواهد شد. گفتنی است که برام اسکات، معاون مدیرعامل شرکت آئودی، پیشتر اعلام کرده بود که عنوانی کاملا الکترونیک را به بازار عرضه خواهند کرد، وی دلیل آن را هماهنگ شدن با مسیر صنعت خودرو سازی و حفظ رقابت با دیگر شرکت‌ها خوانده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟